Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "úgy szeretnék. " kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "úgy szeretnék. " kijelentésen miért kell megsértődni?

Figyelt kérdés

Belenéztem egy szappanoperába, na ott a ház úrnőjének, a semmi dolga csak szép legyen, a ház ura sem szakadt meg a munkától...

Én meg felszóhajtottam, de szeretnék így élni.

Persze ezen iszonyú sértődés lett ennyiért.

Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy max egy csoda révén lenne akkora vagyonunk, hogy ez a vágyam teljesülhetne, hogy szolgálók meg kiskutyafüle... Ennyire rosszat mondtam?


2019. szept. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kiábrándító lenne, ha a társamnak az ilyen életmód kielégítené a szellemi igényeit, de a megsértődés finoman szólva is erős túlzás. Csak ő tudhatja, miért reagált rá így..
2019. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért érzékenyen érintette ez a kijelentés.Talán épp azért,mert tudja,hogy ezt soha nem tudja neked megadni.

Én nem sértődtem volna meg,de hát nem vagyunk egyformák.

2019. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Én azt gondoltam volna, hogy úgy érti, hogy mi lennénk ott a szolgák. Végtére is sok változás nem lenne a mostani életemhez képest, most is rabszolga vagyok.
2019. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Edricus neked azért fizetnek, hogy mindig csak a negatív dolgokat nyomatod?
2019. szept. 11. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is baromi taszító lenne ha valakinek megfelel az egész napos semmittevés és semmi igénye arra, hogy legalább egy kávét főzzön magának. Olyan emberrel lennék csak együtt, akinek a munka mindig alap, és akármennyi pénz szakad a nyakába felépít belőle valamit nem csak habzsi-dőzsizik és sütteti a hasát.
2019. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem nincs olyan, hogy semmittevés. Jól esik pihenni, de minden is a dolgom. Tök mindegy, hogy mikor érek haza a munkából, engem vár a család és a hozzájuk kapcsolódó minden(legyen az a vacsi, vagy a tiszta zokni keresése), minden probléma megoldása.

Valódi szabadidőm nincs.

2019. szept. 12. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!