Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség. Túl féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség. Túl féltékeny vagyok, hogyan szokjam le? Túlreagállom?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat mindig sokat váróm,facebook és instagram függő lettem észre vettem minden likolását,jelölgetését.10 honapig birtam h ne kérdezzem meg miért vesz fel új csajokat? De betelt a pohár mikor szoltak,hogy a társkeresőn is fent van.azután kérdeztem meg miért jelöl csajokat....és kiakadt,hogy miért nyomozok?
2019. szept. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ki is vagy te neki?
2019. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fent van a társkeresőn és még mindig vele vagy? Régen szakítani kellett volna.
2019. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a legnagyobb p... nahajcsárok akadnak ki ilyeneken. A végén úgyis te leszel a sz... r szemét. Hagyni kéne az ilyet, pláne, hogy távkapcsolatról beszélünk, aminek bizalom és megbízhatóság nélkül nincs jövője.
2019. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de inkább toleráns vagy, nem pedig féltékeny.
2019. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ezt hagyd, mert bőven van okod rá, hogy ne bízz benne. Az ilyen faszik manipulatívak, még nekik áll feljebb, hogy kiderült hogy kamuznak.

30n

2019. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!