Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami gond? Szakértők ide.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami gond? Szakértők ide.

Figyelt kérdés

Mikor a barátnőmmel szexelek,postás gumival elszorítom a péniszemet.

Ezáltal,megduzzad,és kemény lesz.

De kb 15 perc után leveszem.Pihenek,és ujra felrakom.

Hosszútávon lehet ebből probléma?Ez a kérdésem.

18/F


2010. júl. 13. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Postás gumival? :D Én vagyok a hülye tudom, de mi az?

Vegyél inkább egy durex vibrációs gyűrűt.

2010. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki nem tudná az a vastag "befőttesgumi".
2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olyan mint a befőttes gumi,csak nagyobb,és vastagabb:D

Azt a durexet többször is lehet használni?

2010. júl. 13. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az a postás gumi? :D
2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vibrációs gyűrűt? Persze, a nem egyszeri alkalom.
2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És az mennyibe kerül?

Ám most konkrétan,lehet vmi károm,ha vibrigyűrű helyett gumival szorítom el?:D

2010. júl. 13. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, tudtommal vannak péniszgyűrűk, amik pont ezt a célt szolgálják. van úgy, hogy nem érzed a szexet miatta? vagy zsibbad? nem hiszem, hogy pár perctől (esetedben 15) bármi bajod lehetne. annyi idő nem elég, hogy a szövet elhaljon. szóval nem hiszem, hogy gond. de esetleg kérdezd meg a háziorvosdoat, ha nem túl cikis, vagy eg yanonim orvos válaszol rovatba tedd fel. ne hagyd nekünk, alikusoknak ezt megválaszolni, mert nem tuti, hogy jó tanácsot kapsz. és mégiscsak bajod lehet. nekem az a vélemyényem, hogy nem. de ez nem 100%, nem vagyok orvos.
2010. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én bicajozok, bármilyen ülést próbáltam mindig lezsibbad mindenem, egyszerűen nem is érzem a farkam, a herezacskóm.

Utánajártam, megkérdeztem dokit is, kiderült, hogy ettől nem lehet semmi tartós bajom, kevesebb vér jut oda, ezért zsibbad el, de ezt jópár óráig bírja a szervezet.

2010. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!