Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy felnőtt férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy felnőtt férfinek elmagyarázni, hogy mikor megjön, nem kívánom a strandolást?

Figyelt kérdés
Húsz éve vagyunk együtt. Tudja jól, hogy görcsölök, rosszul érzem magam. De ő győzköd a gyerek előtt, hogy menjünk fürödni. Neki a strandolás annyi, hogy fél órát a vízben vagyunk, aztán gyerünk haza. Nem fekszünk. Illetve ő fekszik, én meg foglaljam le a gyereket.
2019. aug. 24. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%

De akkor miért nem mennek ketten, te meg pihensz? Amúgy #7-es görcsoldó... is...

33/f

2019. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg miért nem mennek ketten? Vagy ez is csak papíron férfi, gyakorlatilag töketlen?
2019. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elküldtem őket ketten.
2019. aug. 24. 17:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
20 év alatt már nyilván észrevetted, hogy egy érzéketlen, bunkó barommal élsz együtt. Szóval nem értem ezt a nagy meglepettséget.
2019. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
de a strand jó xd, akkor dugjatok
2019. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy nagyon "nézelődhetnékje" van a zembörnek?
2019. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!