Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavarna az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna az ha a barátnőtöknek ilyen lenne a melle? (LENT)

Figyelt kérdés
A melleim eléggé formásak és nem is kicsik.csak egy gond van vele hogy túl nagy a hormon termelésem és ezért olyan a mellem mint a terhességi csíkok lennének ilyen lila csíkok(nem nagyon sötét de látszik ha valaki szembe jön velem).nagyon zavar mert nem tudok felvenni egy kivágott felsőt,meg a fürdőruhából is kilátszik és ez engem nagyon zavar:(15 éves vagyok.
2010. júl. 13. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavarna. Tudom, a lányoknak semmi se jó, ha nagy a mellük az a baj, ha kicsi akkor az, ha lóg akkor az, ha felmered akkor az. Mindenkinek más melle van, a fiúkat pedig csak az érdekli, hogy nézhessék és megsimogathassák.
2010. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem zavarna. Egyetértek az első válaszolóval.
2010. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt így nehéz megmondani...

Rakjál fel képet!

2010. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sztem is jó lenne kép, mert nem tudjuk elképzelni
2010. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem hinném h zavarna vkit is!de ha ez miatt nem vezel fel kivágott felsőt akkor butus vag :))

ha meg annyira zavar kend le alapozóval!

2010. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
engem sem zavarna. az a baj ezzel a k***a világgal, hogy minendki a külsőségekre megy. és ez magyarország túlnyomó többségére igaz is. felveszel egy szalmakalapot már hülyének néznek...
2010. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az alapján dőlne el, hogy összejövök valakivel, hogy van-e csík a mellén vagy nincs....

habár én sem tudom elképzelni, hogy milyen csíkokra gondolsz, mert még nem találkoztam ilyennel

2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a mellem,mert gyorsan nő..:D egyáltalán nem zavarja a pasimat:D
2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nekem konkrétan nincs semmi bajom a mellemmel mert mondom formás és nem kicsi 85C-s melltartót hordok...néha már a derekam is kikészül tőle:):/.csak a lila csíkokkal van bajom:S:S jó nem olyan vészes..de látszik..

köszönöm a válaszokat

az alapozóval pedig az a gond hogy nem takarja el mert olyan mintha heg lenne és nem megy bele:/

2010. júl. 13. 13:37
 10/15 A kérdező kommentje:

13:27

én is azt hittem hogy az miatt olyan a mellem mert hogy hirtelen nőtt..de tévedsz és én is tévedtem mert voltam vele orvosnál és megvizsgáltak és azt mondták nem azért van mert hirtelen nőtt meg hanem túl sok hormon dolgozik együtt..én is csodálkoztam rajta:)

2010. júl. 13. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!