Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Ez nagyon durva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Ez nagyon durva?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon vonzódom az unokatesómhoz. Szerencsére csak keveset találkozunk, de ilyenkor nyáron van, hogy együtt megyünk bulizni, vagy rokonoknál összefutunk, néha elmegyek hozzájuk. Igyekszem kerülni, mert tudom, hogy ez nem normális, de nem tudok mit tenni...egyszerűen megőrülök érte! Jövőhéten a szülei üzleti útra mennek és nálunk fog aludni! Hogyan türtőztessem magam? Nagyon gáz lenne, ha bepróbálkoznék?

17/F


2010. júl. 13. 00:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
amíg gyerek nem lesz belőle, addig hancúrozhattok.
2010. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan. Mitől gáz ez?

Nem kutyával akarsz szexelni vagy ötéves kisgyerekkel, esetleg egy fiúbarátoddal.


Ne legyen gyerek, mert unokatesóknál is van egy 50% esély arra, hogy degenerált legyen, de neked inkább az járjon a fejedben, hogy tudsz összejönni vele.

Szerintem simán próbálkozz be nála, baj úgy sem lehet belőle, mint mondtuk.

2010. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudjatok, de azért ez durva! Próbálkozzon be nála?!

Könyörgöm, unokatestvérek, tehát ROKONOK. Ez nem akadály szerintetek?

2010. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
vérfertőzés!
2010. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
a mai törvények alapján akár el is veheted.
2010. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz, mindenki maga dönti el. Mondjuk nekem gáááz lenne, ha az unokatesóm bepróbálkozna. Ízlések és pofonok....
2010. júl. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
pfuj asszem vége lenen az unkatesómnak ha bepróbálkozna nálam, sztem ez undorító a francba is. mind1 ahány ház annyi szokás. azért a faradra vigyázz, nehogy elvágja egy konyhakéssel dühében:D
2010. júl. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

Teljesen normális, az unokatestvérek akár házasodhatnak is.

Csak egyenes ágbeli rokonok és testvérek közt tilos a szex, persze nem biztos, hogy az unokatestvérednek is bejössz.

2010. júl. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

ez durva :S

szegény csaj , eltom képzelni mit fog szólni :D

előre sajnálom...

2010. júl. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%
xDD ez még semmi, engem lerépázott az uncsim xD de nemtagadás jó volt.
2010. júl. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!