Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól lehet a terhességi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet a terhességi tesztet megcsinálni, hogy meg tudjam h terhes vagyok? . Hány nap után? . Vagy hét? . /20L/

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2 hét.. mi történt?????
2010. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi.hát csak annyi h nem védekeztünk és lehet h baba lesz..és csak megszeretném tudni időben..mivel barátom még nem szeretne:/..de én viszont meg tartanám:)
2010. júl. 12. 23:05
 3/18 anonim ***** válasza:
A beágyazódást követő 3. naptól mutatják ki a tesztek. Ez az elméleti szöveg, a gyakorlatban amikor meg kellene jönnie, azután a 3. naptól.
2010. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ez mikor volt? még bevehetsz 1 72 órásat. és mire vezet az, ha te megtartanád, ő meg nem akarja? elég szemét dolog ilyesmivel magadhoz láncolni 1 pasit, és mondom ezt lanykent!!!! ja, és védekezni miért is nem lehetett? ez ilyen nehéz???
2010. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szóval ha mondjuk jövőhéten vennék akkor is jó lenne (elvilegben)..ugye?
2010. júl. 12. 23:09
 6/18 A kérdező kommentje:
te hallod..most miért mondod azt h ez szemét dolog??..figyu én akartam védekezni..ő meg nem.!!!!...és nem láncolnám magamhoz egyáltalán nem!..mi már ezt nagyon sokszor átrágtuk..h mi lenne ha!..és mivel ő nem szeretné..így én se tartom meg!..majd lesz egyszer ha mind2-en akarjuk!:.és ennyi!!!
2010. júl. 12. 23:11
 7/18 anonim ***** válasza:
ha nem akartok gyereket, akkor védekezni kell!!!! és kérem szépen, ha nincs védekezés, nincs szex. vagy te képes vagy kockára tenni az egészségedet??
2010. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
" hát csak annyi, h nem védekeztunk "??? ezt komolyan mondtad???? hany eves vagy????
2010. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
20 éves lennék..és azért írtam úgy mivel úgy kérdezték h mi történt??..hát mi történt volna..:/..nem tudom mit kell oltani..sztem nagyon sok mindenkivel előfordul az ilyen dolog!!!..és valakitől megkell kérdeznem a dolgokat..ha nem vagyok benne jártas..
2010. júl. 12. 23:16
 10/18 anonim ***** válasza:
miben nem vagy jártas? 20 éves korodra lehetne annyi eszed, h hasznaltok gumit.. azt még a tizenévesek is tudják.
2010. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!