Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik legjobb barátja lány. Néha egymásnál alszanak. Ez csak szerintem fura?

Figyelt kérdés
Nehezen tudnám elképzelni, hogy a barátom megcsalna, érzem rajta, hogy szeret és bízom benne. Mondta már többször is, hogy be akar neki mutatni. De akkor is... Az, hogy a lánnyal évek óta barátok, találkoznak semmi bajom, de ez különös... Beszéltem a barátommal erről, de ő csak vállat vont, hogy ez nála természetes, más lánybarátjánal is aludt már. Ha zavar engem, akkor max nem mondja el nekem.
2010. júl. 12. 18:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egy nagy franciágyban. De külön-külön.
2010. júl. 12. 19:10
 12/18 anonim ***** válasza:
kedves 19:09, a pasit kéne dobni nem?:DDD mert most a barátjáról van szó...:DDD
2010. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha egy ágyban, akkor az gáz. naggyon naggyon gáz
2010. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy gáz, én is szoktam a barátnőmmel aludni. A csajom nem tudja, hogy ne kezdjen így kombinálni. Nem tudom mi rossz van abban, ha az ember néha a legjobb régi barátnőjével hál.
2010. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
természetes, ha zavar, beszéld meg vele, mert ez érthető. engem mondjuk személy szerint nem zavarna, ha úgy adódik, én is alszom fiú barátomnál, és a barátomnak is engedem, hogy egy-egy lánynál aludjon. de a te esetedben nem mondhatja a pasid, h túl féltékeny vagy, ha mégis zavar.
2010. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy időszakom, amikor szinte kizárólag fiúkkal haverkodtam, a legjobb barátaim fiúk voltak és előfordult nem is egyszer, hogy ott aludtam nálunk vagy épp ők nálam és közös ágyban, de szex sose volt, mivel csak barátok voltak. ebből a korszakból a mai napig megvan néhány jó barátom, rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, de ma már nem aludnék nálunk, pláne nem egy ágyban, mióta komoly barátom van. egyszerűen nem férne bele. és fordítva se örülnék, ha a barátom aludna a barátnőinél.

24 L

2010. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Hát én is aludtam pasikkal haverként amikor szeretet hiányom volt.Utólag rájöttem,hogy hülyeséget csináltam még,ha nem is volt köztünk semmi.A pasiknál az alvás szó az esetek 90%-ban nem alvást jelent ráadásul nem hiszek a fiú lány barátságban sem.Ez olyan,mint a farkas és a három kis malac meséje:betehetem csak az egyik lábamat ... másik lábamat.Következőkor mi lesz haveri alapon összeszexelnek?Állj a sarkadra és köss ki dolgokat a pasikat néha rövid pórázra kell fogni ám.
2010. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%
mond neki hogy holnap ott alszik az egyik fiú haverod.nézd meg mit szól :O
2010. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!