Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem lehet h terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok még csak egy éve jött. És nem rég a barátom megujjazott tiszta volt a keze de azóta már majdnem 2honapja nem jött meg tudom hogy elvileg nem lehetek terhes de mégis félek. Amúgy még nem sexeltünk. Ugye nem lehet h terhes vagyok? Remélem meg tudtok nyugtatni.
2010. júl. 12. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is kimaradt majdnem 3 hónapig. elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta, h előfordulhat az ilyesmi. 3 hónapos kimaradás még normális. én is szűz vagyok, nem hittem, hogy ujjazástól bármi bajom lehetne..:) én inkább azért mentem el, nehogy valami ciszta vagy bármi legyen, mert ismerek olyat akinek emiatt maradt ki. szóval terhes nem lehetsz, de azért menj el. lehet, hogy semmi oka nincs, csak úgy késik mert olyan kedve van, de az is lehet, h van valami kisebb probléma, amit az orvos szépen meg tud oldani.
2010. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm aszem eddig a te válaszod segitet a legtöbbet

kiszokott maradni egy-egy honap de kettő még nem és meg ijedtem...köszönöm a választ elmegyek orvoshoz

2010. júl. 12. 21:41
 13/14 anonim válasza:
lehet csak illúzió volt, h. az ujját láttad ..D: hármas ikreid lesznek..egy palotapincsi egy kopasz macsek és egy varánusz....amúgy sztem ha valamennyire tájékozott vagy tesztet veszel/nőgyógyászhoz mész....
2010. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
talán állatok nem lesznek de azért kösz már megoldottam a problémát....
2010. júl. 18. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!