Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párom barátja utál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom barátja utál?

Figyelt kérdés

Volt egy időszak a párommal,amikor sok gond volt a kapcsolatunkba,gondolom hallgatta mindig a panaszkodását,ami persze elég egyoldalú ,mert mindent a párom szemszögéből lát,pedig ez nem mindig egyezik az enyémmel.


Sokszor ír neki olyanokat,hogy menjen rá erre meg arra a csajra, meg, hogy az legalább minőségi váltás lenne.Meg hagyjon el engem, csicska ha beszél velem.eg élje ki magát, dugjon meg minél több csajt. Ezekre párom kb nem is reagal, most utoljára vlmennyire úgymond szembe állt. De kicsit erőteljesebben is leallithatna legalább.


Idegesít,mert nem is lát bele teljesen a kapcsolatba, plusz ezt ugye a hátam mögött tolta, nekem nem mondta ha baja volt. Ezek után már nagyon nem kedvelem, és persze azt mondja páromnak h én kezdtem őt fikázni és én kezdtem mint a dedoba... Holott párom mondta h már akk sem tetszett neki a dolog mikor összejottunk, mert hogy minek paromnak kapcsolat.


Sosem adtam paromnak ultimatumot h válaszon, buliktol meg a haverjaitol nem is tiltottam , meg nem mondtam h nem mehet velük ahova szerettek volna.


26eves a srác se barátnője, se semmi. És bár előadja a nagy dumát h élje ki magát, ő félévente ha egyszer van csajjal, előtte szobatarsak voltak meg ugye jo haverok úgyh páromtol tudom.


Pedig az elején próbáltam vele beszélgetni, de nem igazán nyílt meg. Ha taliztunk ő annyit nem kérdezett h mizu.


Mit tegyek?Hagyjam az egészet és ne vegyek róla tudomást(idaig azt csinaltam de már nagyon irritáló) vagy lépnem kellene? Esetleg felhoztam h uljunk le akkor hárman megbeszélni, bar az a baj a srac amilyen p*cs es ketszinu nem hinném h változna. Szóval nem igazán bízok én benne. Kérlek aki volt hasonló szituba vagy külső szemlélőként milyen tanácsot adnátok?


2019. aug. 1. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát szemtől szembe jófofizik?

A párodnak kellene amúgy leállítania első sorban, hogy ne fúrja a kapcsolatotokat, esetleg te egy váratlan pillanatban neki szegezheted a kérdést, hogy amúgy mi a problémája veled, mert úgy hírlik, hogy nem igazán kedvel, és szeretnéd tudni mi az oka.

Az hogy 3asban leültök, nem hiszem jó megoldásnak. Inkább a 2 fronton támadást. A párod is mondja meg neki hogy maradjon meg te is, hogy tudod, hogy fúr.

2019. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igazából a párodnak kéne elintézni. Elmondani neki hogy barátként neki semmi köze nincs a kapcsolataihoz azzal van akivel akar és csak meghallgatnia kell nem fúrni a kapcsolatot.
2019. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!