Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhonnan áradnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhonnan áradnak az erotikus és szexuális tarlatmú dolgok és ez már kiborít, mert én ezekben nem vagyok sikeres. Mit tudok tenni ellene? 17F

Figyelt kérdés
Gondolom senkinek sem kell elmagyarázni, mindenki tudja jól, hogy ÖMLIK MINDENHONNAN az, hogy szex, szex, szex és szex... No, a gond ezzel az, hogy egyszerűen sosem tudok találni egy helyes lányt magamnak, nemrég 3 hétig udvaroltam egy lánynak, aztán pár napja megtudtam, hogy csak játszott velem... És ilyenkor ezekre különösen érzékeny vagyok, a halálba lehet kergetni azzal hogy TÉNYLEG MINDENHONNAN azt kapom, hogy szex, szexualitás, carpe diem meg miegymás... Rohadtúl idegesítő, hogy már a családom is ezzel zaklat, mindig felhozzák hogy miért nem tudok összehozni egy barátnőt, hogy ezeket nekem nem szabadna kihagyni stb... Egyet értek velük, DE MI A RÁKOT TEGYEK, ha minden lány visszautasít? Már annyira bosszantottak és nem hagytak nyugton a dologgal, hogy anyukámon kívűl mindenki azt hiszi volt már barátnőm, pedig ez nem igaz, még csókolóznom sem sikerült. :P És már a könyökömön jön ki, hogy az osztály fele már rég nem szűz, szinte nincs is olyan ember aki magányos lenne. :P Elegem van...
2010. júl. 12. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10:08

Nem is azt mondtam hogy 50 éves koráig várjon :P csak lehet érdemes várni!

2010. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10:06


A legtöbb pár boldog együtt, persze vannak olyanok akik csak a szex miatt jöttek össze, sztem azok a párok szánalmasak. De akik meg nem, akik tényleg szeretik a másikat és élvezik egymás társaságát, jól érzik magukat azoknál látom hogy milyen boldogok egymással és arra gondolok hogy én miért ne lehetnék hasonlóan boldog egy lánnyal! :D A gond csupán sz, hogy sajnos eddig csakis olyan lánnyal futottam össze, aki gonosz volt és kegyetlen. :P :( Ők is felhívták rá a figyelmem, nem árt vigyázni, sok a bolond lány és igazuk is volt. :( Igazság szerint a barátaim szerint nem velem van a gond hogy nem volt még csajom, a környezet rossz ami körülvesz, mert ostobák benne a lányok. :P És lehetett volna már rá lehetőségem, hogy "összejöjjek" ilyen lánnyal, én persze visszautasítottam, kell a fenének ilyen szexörült csaj, az ilyen menjen amerre lát... Várok, míg egy normális, kedves lánnyal össze nem futok. :) És ha ez 4-5 év múlva lesz, hát 4-5 év múlva lesz... De szexéhes bolond nekem nem kell...

2010. júl. 12. 10:14
 13/14 anonim ***** válasza:

"csak lehet érdemes várni!"


Na ez már jobban tetszik :) Lehet, hogy érdemes várni. Lehet, hogy nem. Mondjuk úgy: van, akinek érdemes várni, van, akinek nem. Van, aki úgy találja meg élete párját, hogy a kapcsolatuk egy egyéjszakással indul. És mennyivel rosszabb az, mint a ti esetetek? Semmivel, csak a tietek szebben hangzik.

2010. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igaz! A páromnak van olyan ismerőse akik úgy jöttek össze hogy a pasi jól megd...ta a csajt, és ebből jó nagy szerelem kerekedett! Semmi sem lehetetlen :P
2010. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!