Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet most? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet most? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
1,5éve nem szedek gyógyszert,azóta rendszertelen a havim,decemberben pl kimaradt.utolsó mensim jún.6án jött meg,utána vagy 4szer csináltuk félpercig gumi nélkül.most pedig nem jött még meg,de stresszből kijutott bőven,ideges voltam nagyon.utoljára 23án csináltuk így.2napja teszteltem,negatív.de félek.lehet a stressztől,vagy megint rakoncátlankodik a havim?Mellfeszülés,pattanások megvoltak.
2010. júl. 12. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

sokszor van h stressz miatt is késik. nekem volt 65 napos kihagyásom is... Sajnos ezt a dolgot nagyon sok minden befolyásolja. nálam az időjárástól kezdve a testsúlyomig minden...


ugyhogy kevesebb stresszelést

2010. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármi lehet.Az,hogy fél percig csináltátok nem jelent semmit,az számít,hogy gumi NÉLKÜL csináltátok!Így megadtátok az esélyt,hogy teherbe ess!!!

Az,hogy ilyen össze-vissza van meg már 1,5 éve közel sem normális.Az orvosoddal meg kellene beszélned,hogy segítsen beállítani.Ha egyszer ténylegesen gyereket akarsz ilyen ciklus mellett nem lehet tervezni.

Mivel már 3 hét is eltelt az utolsó aktus óta,a teszt negatív,de mensi sehol,ezért én mindenképp elmennék a dokimhoz,hogy legalább a terhesség tényét segítsen kizárni vagy megerősíteni.Utána pedig teljes gőzzel ciklus beállítás a pasimat pedig elzavarnám óvszerért.

2010. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ma csináltam még1 tesztet,negatív,de holnap megyek a dokihoz:)
2010. júl. 12. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!