Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez most tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez most tényleg olyan szép? :S (kép)

Figyelt kérdés

[link]


A lány adatlapját nem akarom megadni de fiú ismim állandóan sasolja, meg hogy ez a tekintet hű meg ha :S nemértem


2010. júl. 12. 07:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem, az átlagos az átlagos.Nem szép és nem csúnya.
2010. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Yummiwin válasza:
50%

Nahát, igazán nagy megtiszteltetés a gyik-en szerepelni. Mint mindenki, én is imádom, ha valaki feltesz rólam egy teljesen jellegtelen vagy részletet mutató fotót, amiről a sok ember eldöntheti, hogy szép vagyok-e. Kedves kérdező, mélységesen szánalmas vagy, a te dolgaidra nem is kívánok különösen reagálni. A hozzászólásokra sem annyira, csupán az egyikre:


"Süt belőle, hogy ostoba"


Ne is haragudj, de te ezt egy vékony, szemekről kivágott csíkból így ki mered jelenteni? Ezzel saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, és nem mellesleg a saját, mérhetetlen sekélyességedet és ostobaságodat bizonyítod. Kettőnk közül úgy gondolom nem én vagyok a gyenge szellemi képességű.


A kedves válaszolóknak köszönöm, de akik azt mondták, hogy az arc nélkül az egész mit sem ér, azoknak abszolút igazat adok. :) A sminkről pedig annyit, hogy világ életemben így festettem magam, nekem tetszik :) Semmi mást nem használok, csak szemhéj tust. Nem hinném, hogy ez akkora modding lenne :D


Mindenkinek szép napot kívánok! (kérdező, GET A LIFE)


21/L

2010. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Semmilyen színű szemek, Randavörös tépett haj, szeplős arcszerkezet, bárgyú tekintet. ...valakinek ez tetszik. Szerintem nulla a p..csa.
2010. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a barna átlagos... ha zöld lenne,vagy kék akár,akkor szép lenne. de az igazi különleges a zöld.
2010. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!