Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet most? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet most? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
1,5éve nem szedek gyógyszert,azóta rendszertelen a havim,decemberben pl kimaradt.utolsó mensim jún.6án jött meg,utána vagy 4szer csináltuk félpercig gumi nélkül.most pedig nem jött még meg,de stresszből kijutott bőven,ideges voltam nagyon.utoljára 23án csináltuk így.2napja teszteltem,negatív.de félek.lehet a stressztől,vagy megint rakoncátlankodik a havim?
2010. júl. 12. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeded a gyógyszert már,és hiába 4percig gumi nélkül akkor is terhes lehetsz...hát nem tudom...de lehet még nem állt be a mensid. reménykedj:/
2010. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mért nem védekeztetek???????szerintem is csak reménykedhetsz h nem vagy terhes!
2010. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem...
2010. júl. 12. 00:41
 4/8 A kérdező kommentje:
csak a hév elkapott minket,a gumitól neki lelankad,én meg viszketek.
2010. júl. 12. 00:42
 5/8 anonim ***** válasza:

az ilyen hévekből lesz a sok abortusz...!:(

De ha ehhez elég nagyok voltatok, majd a babához is azok lesztek!Bár remélem, h szerencsétek volt és nem lesz baba!

2010. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem választasz a coton helyet valami mást? Mostanság már annyi minden van....
2010. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom,csak elég friss a kapcsolat,nem akartam még elkezdeni a bogyót.de kedden megyek orvoshoz.remélem nincs semmi baj,és felíratom a gyógyszert.
2010. júl. 12. 00:53
 8/8 A kérdező kommentje:
pattanásaim nőttek,fáj a hasam,mint mensi előtt.de nemtudom...:S
2010. júl. 12. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!