Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyáron (meg amúgy máskor is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron (meg amúgy máskor is) hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, ilyen kérdésből volt már vagy több száz, de én most azoknak a válaszára vagyok kíváncsi akik most olvassák.

Otthonülős vagyok 17/F, de szeretnék ezen változtatni. Haverjaim nincsenek, egyedül meg nem tudom hova kéne menni.

Voltam párszor szabadtéri helyen (parkok, terek, stb...) de mindenhol csak párokat látok. Ötletek? (hülye válaszok is jöhetnek felőlem, legalább lesz min röhögni. :D)


2010. júl. 12. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhoooool. (Strand,Koncertek,Discok-Bulik.....)
2010. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember egyből a disco-t írná,ami rendben is van,de például lehet még:bevásárlóközpontokban-plázákban(ha nagyobb városban élsz),plázák teli vannak hoszteszekkel,kocsmákban,postán,könyvtárban,egyszóval MINDENHOL.
2010. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A magadfajták iwiw meg myvip.
2010. júl. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akárhol.. :)utolsónak írnám, hogy ez a "magadfajták" duma hülyeség.. :D a barátnőm poénból felrakta az egyik hülye társkereső alkalmazást, és össze is jött egy csávóval :) és nem ő az egyetlen , szval bármi lehet :) de igen, a bulikba a legkönyebb ismerkeni, ám ott annyi a hátrány h sajnos általában a társaság nagy része be van nyomva mint az atom, aztán az olyanokkal nem sokra lehet jutni, másnap arra sem emlékszik h h került haza, nem h ki vagy. amúgy mér nincsenek haverjaid? ideje lesz szerezni párat :D ne légy antiszociális élvezd az életet :D pussz ;) 16/L
2010. júl. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tényleg mindenhol, akár még itt is.:D találj magadnak új hobbit, vagy mittudomén.:DD 16/L
2010. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem hobbi kell, hanem társaság (lehetőleg nem piás, hanem normális).
2010. júl. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!