Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek nem vagyok elég jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Barátnőm folyamatosan a testvéréről (Báttya) beszél... Milyen jó kocsit vett, mennyire jól megy neki az üzlet stb stb biztos nagyon jó testvérek és jól kijönnek egymással, de ez engem Zavar, mintha én nem lennék olyan jó, és ez riválizálást vált ki nálam. Fél éve vagyunk együtt, barátnőm 20 éves Báttya 25 én is 25... Nem Nagyon beszélgettem vele mivel szerintem nagyképű, külföldön dolgozik...

Naponta felhívják egymást és órákig beszélgetnek mintha én ott se lennék...

Tudom, hogy a testvére, de engem nagyon bánt, sose köszönt el úgy tőlem a barátnőm, ha mentem hosszú útra pl hogy vigyázz magadra, testvérének ezt mondta... Mintha én kevés lennék, vagy nem tudom?



2019. júl. 29. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Kidobnám
2019. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan, manapság luxus egymással megbeszélni a felmerülő problémákat?

Minek neked párkapcsolat, ha ide jössz rinyálni, ahelyett, hogy leülnél a pároddal és közölnéd vele, hogy neked ez és ez a problémád és mi az,ami zavar az ő viselkedésével kapcsolatban.


Ja, és ha anyagilag irigyled a bátyját, akkor te is menjél ki külföldre dolgozni. Ott tényleg jól tud az ember keresni.

2019. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Én se vagyok elég jó a barátnőmnek, de nem baj, majd keres magának másik balekot.
2019. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!