Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírják s fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírják s fiúk a náluk okosabb lányokat? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

23:15

Attól valaki nem okosabb hogy többet keres:D


Én úgy gondolom, hogy egy nő nem lehet minden téren okosabb mint egy pasi, de egy pasi sem lehet minden téren okosabb mint egy nő.

Ha meg csak azt nézzük hogy egy választott szakmában mit ért el az sem stimmel, mert sok minden közrejátszik, pl. szerencse, a szakma telítettsége, a család mennyire támogatta anyagilag és lelkileg, kedvelték e a tanárok.Szóval szerintem ez értelmetlen kérdés, nem lehet összehasonlítani, hogy ki okosabb.Lehet hogy nem is ismerjük eléggé azt a személyt akivel szemben kijelentjük, hogy okosabbak vagyunk, pedig ő olyan dolgokat tud amit nem is várnánk tőle.

2010. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd melyik gyümölcs finomabb, a körte vagy az alma?Melyik jobb?:D
2010. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

én nem írtam egy szóval sem olyat, hogy aki okosabb az többet keres , de van némi igazság benne azért !:D

azokat nem veszem ide, aki beül apuci cégébe és kész !és a nem munkával keresett pénzt sem, bár ahhoz is kell ész :)

van aki ehhez ért jobban, van aki ahhoz és kész, akkor jó, ha kiegészítik egymást és kész !

2010. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem tudnak megszólalni mellette, ennyi az oka. Jó mondjuk ez már elég szélsőséges, mert ahhoz már jelentős szellemi szintkülönbségnek kell lenni, hogy a hölgy teljesen padlóra küldje a hapsit, de nem példátlan eset.
2010. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

23:32

Ez így van:)

Rám pl. nem mondhatja a barátnőm, hogy okosabb mint én mert nem tudna egy autót megszerelni, de én sem mondhatom magam okosabbnak mert nem tudnék egy fincsi 3 fogásos ebédet csinálni:)

2010. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
A nők hülyék. A férfiak bunkók. Ennyi.
2010. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

én okosságot azokban véltem felfedzni, akik kőkemény vállalkozók és sikeresek a munkájukban !

vhogy ők azok az én tapasztalatom szerint akik a sarokba tudnak szorítani a magánélet területén , úgy, hogy köpni nyelni nem tudok, pedig nem vagyok egy elveszett leányzó, egyetemet is végeztem én is sikeres vagyok a munkámban és egy darabig tudom felhozni az ellenérveket, de....nem vhogy ezek az emberek okosak, vagyis azt mondanám, hogy k.úrva jó emberismerők ! Ilyen a párom és az apukája, na labdába nem rugok, ha összekerülnek, de imádom mind a kettőt !

és persze ez csak az én tapasztalatom !

2010. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23:46 hagyd abba az általánosítást. kösz.
2010. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1. Nem kell lepontozni azért, mert tényleg nem találkoztam még olyan csajjal aki okosabb lenne nálam.

(Talán amikor nemzetközi diákolimpián voltam, ott tényleg volt egy két zseni dél-koreai, kínai, bár nem igazán beszéltem velük a nyelvi nehézségek miatt)

2. Azt hiszed, hogy normális választ fogsz kapni, ahol rögtön általánosítasz és megsérted az összes férfit?

-.-"

2010. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem arra értem az okosságra h ki tud jobban autót szerelni vagy ki tud finomabb 3 fogásos ebédet késziteni...

Mert mondjuk ha szereled az autót attól még megtanulhatsz könnyente is ebédet késziteni...ott gyakorláls kérdése...

És a nő is megtanulhatja az autót szerelni meg h miből áll. Érdeklődés kérdése is.


Én arra értem az okosságot, ha egy ismeretlen dolgot ki mennyire jól vagy milyen hamar tudja megérteni és azt használni. Innen látszik meg h kinek forog jobban az esze.

És más téren is (kézügyesség terén pl.) egy olyasmit kell megcsináljanak amit se a nő se a férfi nem ismer...és onnan az a tehetségesebb akinél jobban látszik h feltalálja magát.

2010. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!