Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek földönkívüliek...

Kayl18 kérdése:

Szerintetek földönkívüliek vagy tényleg meghibásodás okozta a Voyager-2 hibás üzeneteit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
A meghibásodás valószínűbb!
2010. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hű, de gyorsak voltak a moderátorok! szerencsére!!!

Én nem hiszek a meghibásodásban. Egyik nap ezt írják, másik nap megcáfolják. Tudod én már ott el vagyok akadva, hogy a világűr végtelen. A saját Naprendszerünket sem ismerjük, hát még a Tejútrendszert. És hány ilyen lehet még? Biztos vagyok abban, hogy nem mi vagyunk (a Földlakók) az egyedüli értelmes, élő lények az egész világmindenségben. Mikor érvelnek, hogy levegő, fény és víz nélkül nincs élet, csak nevetek. Sorban fedeznek fel a óceánok mélyén, állandó sötétségben élő állatfajokat. Ők is eléldegélnek fény nélkül. El szoktuk humorizálni a földi életfeltételekről álló felfogást azzal, hogy mi van akkor, ha egy élőlény hidrogént lélegez, és savat iszik, mert az tartja életben. Semmit nem tartok kizártnak, csak azt, hogy kizárólag a Földön van élet.

Kíváncsian várom a további híreket a Voyager-2-ről. Hátha valaki dekódolja.

2010. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jól mondod 2. teljesen egyetértek veled, de az is lehet, hogy már rég felfedezték a tejútrendszert meg a marson is jártak csak van a világnak egy kormánya ami titkolja ezeket a dolgokat nehogy nekünk jobb legyen
2010. máj. 27. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van a világnak egy kormánya? Hát, lehet, hogy ezzel most újat mondok, de még a Földnek is több kormánya van... A világ Földön kívül regnáló kormányairól nem rendelkezem információval...
2010. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bocs, úgy értettem a Földnek van egy kormánya
2010. máj. 27. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne neked ettől jobb?
2010. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nézz utána pl írd be gugliba hogy skalár energia
2010. máj. 27. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Földnek sem egy kormánya van, értsd meg.
2010. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Forrásaim szerint földönkívüliek igen, de emberek. A 213-as náci Marsbázisról kiküldött felderítő csapat "piszkált" bele a Voyagerbe.
2010. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!