Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kinek van sejtelme róla, hogy...

Kinek van sejtelme róla, hogy mi lehet a dolgok hátterében?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy hová tünhetett négyszásznégy.

2015. szept. 17. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
404 nem tűnt el. Szerintem csak a gépek javultak azóta. Az én tochibám (már 7 éves szegény) még néha mindíg kiírja: "404 hiba"
2015. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy. De vicces a válaszod 😊😊😊
2015. szept. 17. 16:22
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Túl sokat tudott, most már műtrágya a srác az egyik reptoid mezőgazdasági területen, ahol gyilkos gombákat tenyésztenek a gyíkemberek az emberiség kiirtására.
2015. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tűnt el csak átalakult.Legrosszabb esetben elvitte a Köjál.
2015. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Köjál"- hát ettől szakadni lehet, függetlenül attól, hogy ez nem a humor kategória.

Ami a kérdést illeti, már nem emlékszek arra, hogy írtam-e ide, amikor eltűnt, még évekkel ezelőtt. Gondolom sok vitája lehetett, és megunta ezt. Ha nem, akkor nincs rá ötletem, hogy miért tűnt el. De én is nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy ő valójában kicsoda, és mennyire jártas ebben a témában, meg úgy általában az ezotériában.

2015. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem csak ő tűnt el, az összes régi itteni ufó-mániás másokat boldogít már a teóriáival.
2015. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Viven kérdései ***** válasza:
Lucifer 666 hol van? Minden hol elsőként válaszolt.
2015. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, hogyha nem tetszenek a különféle ufo-teóriák, akkor nagyon egyszerű a feladatod, meg a hozzád hasonlóaknak: nem kell ide benézni!
2015. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

valszeg megunta, segíteni nem tudott nekünk idő hiányában, amikor meg találkozót szerveztünk vele, olyan feltételeket kért amibe félve se mertünk bele menni, pl


semmi fém nem lehet rajtad, telefont se vihetsz, mert félt, hogy lekövetik..

aztán emiatt szerveztünk volna, egy másik helyre találkozót, ami nyilvános, és nem gond, ha megtudják hol volt, ebbe simán bele is ment volna, de valahogy elkótyavetyéltük a dolgot..volt erre 8-10 ember akit érdekelt, én még akkor otthon voltam fiatalabb, középiskolás, szüleimnek nem tudtam volna mit mondani miért megyek fel pestre, csak azt mondtam, hogy megyek és nem akarom elmondani erre nagy ügyet csináltak belőle, nem tudtam elmenni anélkül, megúsztam volna miért megyek..gondolom sokan így voltak


egy dolog volt még, egy találkozó ahol videóval meg is örökítettek egy nagyon érdekes fényben pompázó főként piros színűen világító ufót, a találkozó célja egyébként más volt, konkrétan nem emlékszem micsoda, de érdekes mód erre is nyitott volt, hogy aki akar az résztvehet, és buszutat szervezett a résztvevőknek amit ő fizetett ki, valami 1 napig mentek..volt vagy 10-15 szemtanú én személyesen nem voltam, de elég volt amit olvastam, és a videó is meggyőző volt


aki meg állandóan oltogatja, annak gratulálok, sok sikert az életben, meg érjétek el céljaitokat, remélem ügyesen jártok el..

2015. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írj privátban és megmondom hová tűnt 404. :)
2015. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!