Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki össze tudna hozni egy...

Valaki össze tudna hozni egy földönkívülivel?

Figyelt kérdés
szeretnék vele dumálni
2015. jún. 3. 23:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
59%

Hogy nem láttam én tegnap ezt a kérdést, és miért nincs nekem is jó csengő nevem mellé egy 666-os szám? :(

Egyébként a moderátorok simán gyíkemberek erre utal a "GYIK" jelző is, sőt egy külön kategóriát tartanak fent maguknak: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik

A gyakori kérdések azt a célt szolgálja, hogy a gyíkemberek minél többet tudjanak meg az emberiségről és ezzel magunk ellen fordítsanak minket, viszont az olyan kérdések melyek veszélyeztetik a küldetésüket azokat sorra törlik. És ne kérdezték, hogy ezek miért is veszélyeztetik a küldetést, mert a reptoidok tervei olyan bonyolultak az emberiség számára, hogy azokat csak a magas rezgésszámmal bírók értik.

2015. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Pataki Attila
2015. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%
joker, joker, joker, joker, joker mindenhol, csak joker van. itt telepedett le!!! feljovok ide es mar tudom elore, hogy ennel a kerdesnel joker fog valaszolni. -.-"
2015. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
100%
Nem csak Joker, Lucifer is velünk tart! :))
2015. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Patakit elrabolták az ufók mi, igaz hogy az ufó az azonosíthatatlan repülő tárgyat jelöli...

szóval földönkívüliek még mindig, ezen felül ha tetszik az 1bites gombák is "földönkívüliek"

2015. jún. 4. 14:06
 16/33 anonim ***** válasza:
65%
#13 Nem tehetek róla, hogy eltakarom előtted a kérdéseket, pedig nem vagyok dagadt, sőt fel kéne szednem pár dekát, de most, hogy így mondod egy ideje nem nyiratkoztam és lehet, hogy a szénaboglya fejem miatt nem látsz messzebb az orrodnál, hát sajnálom! És még valami... nem itt telepedtem le, hanem egy háztömbbel arrébb, de mivel közel lakók a GYIK székházához úgy döntöttem, hogy naponta meglátogatlak titeket, mint a kedves jószívű szomszédok szokták. xdd
2015. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Miért akarz velem találkozni?
2015. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Földönkívülit nem ismerek.

Ha egy zombival hoználak össze? Na? Na?

2015. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

# 11 A magas rezgésszámú emberek viszont már nincsenek itt, hogy felvilágosítsanak minket, ugyan is még a 2012 világvége során átrezegtek egy másik dimenzióba.


Amúgy én még korábban " Viperfish ", " Viperahal ", " Anglerfish " és egy rövid ideig " Béla Őrangyal szekta " néven lehettem ismert ebben a kategóriában. Ahogy elnézem sok minden változott itt mióta a modereptoidátorok tiltottak, például nekem még ez az N-Ufo dolog is eléggé új. Ők hogy bukkantak fel? Ők is valami azóta törölt kérdésben, mint a Loú? :D

2015. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Ha jól jól tudom nem törölték azt a kérdést.Mindjárt megkeresem.Na de a történet:


Egy unalmas tavaszi nap volt, a gyakorin csak a mostanában szokásos unalmas dolgok zajlottak.Mígnem valaki végre feltett egy kérdést egy új idegen fajról, az N-ufókról.

Annyit tudni róluk nagyon ostobák és nem azonosítatlan repülő tárgyak mint a nevükben van csak ők így nevezik magukat.

2015. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!