Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a Roswelli UFO boncolásról...

Ez a Roswelli UFO boncolásról most előkerült film valódi?

Figyelt kérdés

Biztosan emlékszel még a Roswelli UFO boncolásra ! Amelyben vagy egy valódi földönkívülit boncolnak szét vagy arrol az eredeti Roswelli boncolásról készült utánzat, amely most került elő.


Íme az új video, amely most került elő az eredeti Roswelli UFO boncolásról : http://www.youtube.com/watch?v=We847P4NyPY


Eme érdekes felvétel egy halott idegenről, akinek testét egy katonai repülőgép hangárba viszi a katonai személyzet, ahol vizsgálgatják. A képanyag eredetileg az UNCENSORED című új-zélandi és ausztrál negyedéves internetes folyóiratban jelent meg.


A magazin technikai munkatársa egy analízist készített a felvétel valamennyi kockájáról, mielőtt megjelent volna, és megállapította, hogy az minden tekintetben jogszerű.



A felvétel nem csak a halott idegent (valószínűleg a roswelli balesetből) mutatja önmagában, hanem a hangárt, ahova az idegen testét vitték be egy katonai mentőautóból, mely odaszállította. Ez elég nyom ahhoz, hogy a felvétel az 1940-es végére legyen datálható.



A szerkesztők azt írják, hogy a felvétel “rendkívül érdekes”, sőt “eredeti”. A magazin eddig még nem hozta nyilvánosságra, hogy hol szerezték, vagy kitől kapták a felvételt, de hajthatatlanok a hitelességét illetően.


Miközben az UNCENSORED volt az első újság, amely közzétette a részletet a felvételből, a teljes filmanyagot még nem hozta nyilvánosságra a magazin a világhálón.

http://www.youtube.com/watch?v=We847P4NyPY



2015. febr. 7. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

A kérdező és a kommentelők egy része, mind elvakult. Gondolom nekik nem tűnt fel, hogy a legtöbb ember bármit megtesz egy kis hírnévért, mint például ez a youtube-os is aki kivágott egy jelenetet egy filmből és a sok hülye, befolyásolható ember egyből elhiszi... Ennek fényében, ha én egy idegen lennék és a küldetésem az lenne, hogy tanulmányozzam az emberiséget, akkor hamar meg tudnám állapítani az ilyen emberek alapján, hogy ráér még az a kapcsolatfelvétel úgy egy 100-200 évet.. (Nem, én nem hiszek ilyenekbe, csak mondom...)


Ui.: Meg tudom mondani előre, hogy most mindenki le fog szavazni mert az én k**va anyámat...

2015. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

kamu,először is a minősége csapnivaló,már nem azért de a 30-as évekbeni néma filmeknek is százszor jobb a minősége,ez szándékosan ilyen pocsék hogy ne vegyél ki semmit,meg a film is nagyon rövid,hol a többi része?! Ha már felvette az illető az egészet és fel tudta rakni az internetre,többi anyaggal mi lett?! Megsérült vagy mi?! Szóval ez a videó kamu,de ettől függetlenül léteznek földönkívüliek mert az Univerzum szó szerint k.rv.a nagy!

Tejútrendszer is hatalmas több millió fényév az átmérője,sőt abban is hiszek hogy itt vannak felettünk,csak ugye az ember olyan hogy amit nem tud felfogni azt egyből letagadja,nem hisz benne vagy kijelenti hogy kamu.

Ember is úgy érkezett a Földre,más bolygóra is elmehettünk,tehát ugyan így néznek ki mint mi,csak más bolygón.Egyébként szerintem segíteni akarnak,de mi nem nagyon akarjuk őket elfogadni,UFÓ aktákat is ebben a pár évben hozták csak nyílvánosságra,Amerika például nem is olyan rég,eddig meg azt mondták hogy "mi?! UFÓ?! Kérem ilyenről mi nem tudunk" francot nem csak le voltak zárva,de hála az emberek összefogásának megnyitják őket.

2015. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy lefognak szavazni az elvakult majmok... Pff.. Szégyen..
2015. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondtam hogy hiszek az UFÓ-kban,de attól még nem kell elhinni minden szart ami a neten fent van,nézd már meg amint fent előtted leírtam hogy ez mért is kamu,holott úgy írtam hogy hiszek bennük.Egyébként az UFO-s felvételek nagy része drónok láthatók amire pár hülye LED-et szerelt fel,maradék persze UFÓ! De a YouTube-n is csak azokat az UFÓ-s videókat szabad elhinni ahol sok embert látsz,van egy távpont tehát egy fa vagy valami.

A másik meg hogy ha csak lebeg egy fényes pont az nem biztos hogy UFÓ,de ha nagyon gyorsan halad vagy olyan mozgást végez ami lehetetlen egy repülővel,na az az UFÓ! Írd be hogy Jerusalem UFO a YouTubera. Na azok túlnyomó többségében azok.

2015. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!