Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett ez? Piros, zöld...

Mi lehetett ez? Piros, zöld villogó fénye volt

Figyelt kérdés
Kint voltam az udvaron cigizni és felnéztem az égre valami egy helyben állt és villogott,kb 10percig ott volt majd nagyon lassan távolodni kezdett,utána hirtelen eltűnt! Nem repülő volt,talán műhold lehetett!
2014. jan. 20. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ilyet én is láttam már, csak akkor 2 volt belőle. Én meteorlesen voltam valamikor 1996 augusztusában, a Perseidák meteorrajra vártam, már vagy 1 órája. Akkor láttam meg, délnyugati irányban, a zenittől kb. 45 fokra 2 iyen fénypöttyöt, kicsit nagyobbnak tűntek, mint amekkorának egy fényes csillag látszik. Pirosan és zölden villogtak, egy darabig egy helyben álltak, aztán az egyik elsprintelt majd hirtelen eltűnt, a másik meg lassan leírt egy szabályos kört, és utána tűnt el. Hangja nem volt. Repülőt is láttam aznap éjjel, nem is egyet, és hullócsillagot is (mert ugye azért mentem ki) jó párat, kisebbet is, nagyobbat is. De ez egyik sem volt. Akiktől kérdeztem akkoriban, azt mondták, helikopterek voltak, csak messze, azért nem hallottam a hangjukat. Az eltűnésre azt mondták, hogy eltakarta őket egy felhő. (Szerintem teljesen derült volt az ég, és kristálytisztán ragyogtak a csillagok meg a Tejút, még pára sem volt, dehát ez tűnik az egyetlen idegen űrhajó - kísérleti katonai jármű mentes magyarázatnak...)Szóval, láttam ilyet, de fogalmam sincs, hogy mi volt.
2014. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem hordom magammal a telefont mindig és a camerát sem,nem vagyok függő hogy állandóan a kezemben legyen! Faluban élek,a közelben nincs reptér!! De voltak már itt furcsa dolog :D. Tulajdonkép mindent meglehet magyarázni,mindenre tudnak magyarázatot adni az emberek! Sima cigit szívtam,nem élek droggal! Elég közelinek tűnt és a helikopter sem körbe-körbe villog :D
2014. jan. 21. 13:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy UFO volt. Repülni láttad, nem azonosítottad az objektumot, úgyhogy biztos az UFO-sága.
2014. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!