Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha léteznek ufók, vajon...

Ha léteznek ufók, vajon vérszomjasak lehetnek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 21:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a vér szomjas. Például az én vérem egy kis alkoholra szomjas. De hogy az ufó szomjas-e, azt innen nehéz lenne megállapítani.
2013. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha van egy olyan magasan fejlett idegen faj, ami fényévek millióit képes átutazni, az valószínűleg a végtelen energiát "szabadalmaztatva" használják, így pénz, mint olyan nem létezhet náluk. Logikusan következik, hogy klasszikus értelemben véve gazdaságuk sincs, teljesen más hatalmi rendszerük lenne -> nem érdekelné őket a pénz és a hatalom. Egy ilyen faj szakrálisan is olyan magasan állna, hogy messze túllép az emberekre jellemző gyarlóságon.


Egyszerűen nem lenne céljuk bármilyen idegen fajt elpusztítani. Inkább csak tanulmányoznának minket, ahogyan mi is tanulmányozzuk a többi bolygót.


Esetleg kísérleteznének rajtunk az észrevételünk nélkül. A kíváncsiság őket is hajtaná... gondolom.


És "vérszomjasak"? Meg kell tanulniuk más lények elpusztítása nélkül fennmaradni, így "vérszomjasak" sem lehetnének.


Szerintem ezek a legvalószínűbb lehetőségek, de persze csak egy LEHETŐSÉG a sok közül.:)

2013. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Miért HA léteznek földönkívüliek?A marson minden bizonnyal megéltek baktériumok és egyébb élőlények és már ezek magukban földönkívüliek,de te gondolom az értelmes lényekre gondolsz.Nyílvánvaló hogy léteznek értelmes földönkivüli fajok mivel ha a földön létrejött egy értelmes faj akkor biztos hogy máshol is létrejött.Ha agresszív fajrol van szó elképzelhető hogy elpusztítják magukat mielőtt szétrajzanak a "mélyűrbe",lásd emberiség,szerinted hány évünk van hátra ha ilyen irányba haladunk?
2013. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22:41 es vagyok,és még annyit hozzátennék hogy még annyira gyerekcipőbe jár e téren a tudomány hogy még aztsem tudjuk honnan kezdődik az élet.
2013. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az abiogenezis egész szépen halad.
2013. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Lehet. Ha emberi alapon indulunk el, biztos hogy megkóstolnák, vagy tesztelnék, felhasznosítanák, mi is ezt tennénk.
2013. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 haemorgen válasza:
Szerintem nem, és ezt onnan lehet tudni, hogy az emberi kormányok semmit nem tudnak tenni ellenük. Az ő szemszögükből mi valami olyanok vagyunk, mint pl. a Déli-sarkon élő állatok nekünk, - tudunk róluk, van néhány kutatók a helyszínen, kutatjuk őket, néha vizsgálat céljából be van gyűjtve 1-2, de nagy ívben sz@arunk rájuk, mert csak tudományos hasznot várunk tőlük.
2013. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést helyből, neki szaladásból vagy telefonos segítséggel sikerült össze hozni? Egyébként itt csak hülye emberek tesznek fel hülyébbnél hülyébb kérdéseket.
2013. aug. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én már hallottam amelyik sörre szomjazott.
2013. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha orbán és gyurtyán is azok akkor válaszom...IGEN
2013. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!