Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufók vannak?

The Lizah Reloading kérdése:

Ufók vannak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 01:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah bocsika :-) Iphoneról írok lemaradt egy betu.
2013. júl. 24. 01:41
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Vannak, miért ne lennének?
2013. júl. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
De szerintem még sosem jártak a földön, és nem kerültek kapcsolatba az emberekkel.
2013. júl. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy nem kerülnek kapcsolatba velünk ? Hát ha Ufó akkor már van kapcsolat mert nem látnánk őket.


A Biblia szerint háltak is emberrel.

2013. júl. 24. 02:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Először is, én nem hiszek a Bibliában, az csak egy történet. Én materialista vagyok. De egyáltalán miért kéne látnunk az UFO-kat, hogy kijelenthessük a létezésüket? Csak gondolj bele hogy mekkora az univerzum, elég bizarr lenne hogyha csak a Földön lenne értelmes életforma.
2013. júl. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van dr.Makk ! Attól, hogy nem láttuk sokan őket, még lehetnek. Pl a Niagara vízesést sem láttam, de elhiszem hogy van. Valószínű van is.


Az ufókat nehéz lefényképezni mert elmennek a vízesés meg ott marad, Azaz ufók is lehetnek, de vannak vagy sem ?

2013. júl. 24. 02:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amint említettem, éppen az univerzum hatalmas mérete rá a magyarázat hogy léteznek. Lehet hogy 10000 fényévnyire, de mindenképpen léteznek. Erre van is egy kozmológiai egyenlet, mellyel meg lehet becsülni az égbolt egy adott részén előforduló idegen életformák számát. De sajnos annyira nem értek a csillagászathoz hogy most leírjam neked ezt az egyenletet, és a feltalálójának a nevét. :)
2013. júl. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Így van a Drake egyenlet az. És ha 100% hogy a világ legtávolabbeső pontjában kifejlődjön a féregjáratokat felhasználó csillagkapu meghajtó űrutazás akkor akármilyen messze vannak 100% hogy itt vannak ufók ugye?
2013. júl. 24. 02:27
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

kérdező!

nem úgy akartad kérdezni, h idegen lények vannak e?

mert ufo természetesen van, a szó igazi értelmében, amikor pl a hadsereg újfajta repülőket fejleszt , tesztel, és vki lefotózza, mint idegen repülő alkalmatosság, az UFO!!!

de semmiféleképpen nem földönkívüli, hanem földi technológia.

2013. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 BlackSword ***** válasza:

UFO


Az angol Unidentified Flying Object (azonosítatlan repülő objektum/tárgy) rövidítése.

UFO minden a levegőben megfigyelt objektum, jelenség, amit a szemtanú a saját ismeretei alapján nem tudott beazonosítani, nem tudta meghatározni mibenlétét.

A köznyelv az UFO szón általában földönkívüli űrhajót, esetleg tévesen földönkívüli lényt ért.

2013. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!