Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Ha ti ideérkezné...

Szkeptikusok! Ha ti ideérkeznétek egy messzi galaxisból, mit kezdenétek az emberiséggel?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk ti lennétek, az ide látogató UFÓk, akkor mit tennétek a helyükben?
2013. ápr. 19. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha rossz szándékkal érkeznék, akkor embereket rabolnék el különféle kísérleti célokból, ahogyan a szürkék tették ezt. Persze ez az elrablás nem járna sok fizikai erőszakkal, a képességeim miatt.

Ha pedig jóindulatú lennék, akkor megpróbálnék bizonyos emberekkel kapcsolatba kerülni, és a tudásomnak egy részét átadni, információkat megosztani az emberekkel. Emellett figyelmeztetném is az embereket ez bizonyos dolgokra ez utóbbi esetben.

2013. ápr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat erre a kérdésre sem tuttok adni -.-
2013. ápr. 21. 01:31
 13/20 anonim ***** válasza:
A 11-es vagyok. Én igyekeztem azt adni, bár ez eléggé összetett kérdés.
2013. ápr. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Napkiraly ***** válasza:
Megjelennék a legforgalmasabb téren (NY,Peking vagy hasonló helyen), és bejelenteném a megérkezésemet. Aztán elmondanám, hogy azért jöttem, hogy jobbá tegyem az életüket, átadnék nekik bizonyos békés technológiákat, javítanék a társadalmi berendezkedésükön
2013. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"12értelmes válaszokat erre a kérdésre sem tuttok adni"

a hármasban választ adtam- jelzés értékű és igen jellemző, mind a kérdezőre, a pontozókra, a kérdésre és a gyakorira általában, hogy nullát ér.

2013. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a 3-as válasz. Ez a bolygó egy sötét rendszer, amelyre nagyrészt olyan lelkek születnek, akik a lelki fejlődés folyamatában óvodásoknak, vagy kisiskolásoknak számítanak még. Időnként eljöttek, leszülettek ide magas szintről is, más fejlett bolygókról és magas dimenziókból, mert az emberiséget vezetni, irányítani kell; de hát látjuk, hogy mi lett a tanításaikkal, műveikkel. Ha igazán megértette és értené ezeket az emberiség, akkor már nem itt tartanánk. Mindez valószínűleg egy törvényszerű folyamat, tehát úgy is lehet mondani, hogy Istennek az akarata. A fejlődés útját be kell járni még akkor is, ha az a poklon át vezet, és netalán "rámegy" a civilizáció, meg a bolygó.

Én nem vagyok szkeptikus, de azért válaszoltam a 11-es válaszban is a kérdésre.

2013. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért szavaztatok le... Egyértelmű, hogy egy idegen civilizáció az Operába fog menni, meg a Times Squaren leszállni, nem? Szerintem kevésbé életszerű, minthogy csendben egy elhagyatott helyen, ahol kevés "egyed" él titokban majd nyíltan megfigyelni.
2013. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja és szkeptikus vagyok, ennek fényében szerintem abszolút reális megközelítés.
2013. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát, a kapcsolatfelvételt én sem nyilvános, zajos helyen képzelem el. Az ilyen hozzánk hasonló "sötét rendszereknél" ezt így kell tenni, mert ez az ésszerű.
2013. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te miért mennél mondjuk Ausztráliába innen? Mert GAZDAGSÁGRA vágysz, amit itt nem kapsz meg! Tehát ha én lennék az UFO, (hülyeség, mert azonosítatlan repülő tárgy nem szeretnék lenni) akkor elszedném a szegény majmoktól a "banánt", majd elhúznék innen, amilyen gyorsan csak lehet...
2013. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!