Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rendőr fotózott UFO-t Málta...

Rendőr fotózott UFO-t Málta szigetén? Melyik faj volt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 4. 23:23
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:
95%
Az europoid (caucasoid) fajba tartozott, de ez nem csoda, Máltát nagyrészt ez a rassz népesíti be. A rendőrök többsége ebbe tartozik.
2013. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eszt még el tudom fogadni.
2013. ápr. 4. 23:36
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Gyorshajtoid?
2013. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Veronka, most ez az Eszt lett a védjegyed a Na szkeptikusok helyett? Még hány alkalommal kell téged elhajtani, hogy ámokfutásodnak vége szakadjon? A linkelt cucc pont akkora ökörség, mint az összes többi, amivel próbálkoztál.

A felvétel természetesen a szokásos szar minőség. Régebben amikor filmre fotóztam, a nem teljesen körültekintő filmkidolgozás során keletkeztek ilyen foltok a képen. A hívás közben megduzzadó zselatin sérülése gyakran ilyen alakú volt.

De ilyen folt keletkezhet vízszintes redőnyzárral szerelt tükörreflexes gépben is.

2013. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem volt full HD felveője a rendőrségnek nem telík rá.
2013. ápr. 4. 23:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, Verácska, galambom, csak nem kell kijelenteni, hogy ufó van a képen. Még akkor sem, ha egy UPM mondja.
2013. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem jelentettem ki, hanem kérdőjelet tettem mögé, azaz kérdő mondat -.- Ez van a cikkbe is
2013. ápr. 5. 00:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem trükk. Tök hihető, ahogy ott füstöl meg minden. Az a hajtóműve a reptoidoknak?
2013. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hamisítvány ez a felvétel például,bár én az alapján is beszélek,hogy egy lakótelep oldalában láttunk este 10-kor többedmagammal azonosítatlan repülő dolgokat és aki akkor észrevette mind kigyűltünk az ablakban és egymásnak szólogattunk oda a vadidegennel,hogy ezek micsodák lehetnek...???

Hozzáteszem nekem még most sem az UFO(ság) a gondolatom,hanem valamiféle HIGH TECH.

2013. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nemelfogult ***** válasza:
Lehet eredeti, lehet hamis. Hogy rendőr fotózta... hát aztán. Miért, ha én fotóztam volna, akkor kevesebb hitele lenne? Csak a "melyik faj" ne lenne a kérdés végén:)
2013. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!