Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A NASA manipulálta a Szaturnus...

A NASA manipulálta a Szaturnusz egyik holdjáról készült felvételeket, miért ?

Figyelt kérdés

A Cassini űrszonda képei piros, zöld, s kék szűrőn át felvett szekvenciális fényképek segítségével készülnek. Az alatt az idő alatt, amíg a három filmkocka elkészült a Dioné elmozdult, szóval ha egyszerű színkompozitos eljárást használtam volna, akkor a sehogy sem hozhattam volna egy síkba a különböző fázisú képelemeket. Tehát egy síkba állítottam a Dionét, majd kivágtam, ugyanezt tettem a Titánnal is, végül pedig figyelembe kellett vennem a Dioné elmozdulása során kieső árnyék részeit is.


[link]


2012. okt. 19. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"A dolgok lejáratására, hihetetlenné tételére a legjobb módszer ha kevered és meghamisítod olyan dolgokkal, amikről kiderül, hogy már nem igaz. Így nevetségesség válik a valóság és eltusolódik az adott hír."


Szerintem manapság ennek éppen a fordítottja történik, valahogy így:


"Az áltudományok és összeesküvés-elméletek hitelessé tételére a legjobb módszer, ha vegyítik a tudomány eredményeivel és valós történelmi eseményekkel. Így a tudományos igazoltság látszatát kelti az elmélet, és ettől válik hihetőve."


Nem azt mondom, hogy az első verzió nincs jelen a valóságban, de hogy a másodikat egyes érdekkörök már ipari méretekben űzik a hiszékeny emberek kárára, az nyilvánvaló.

2012. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bakker! ilyen közel a Halálcsillag, én meg lakásra spórolok?!

Szűz lányok, közeleg a világvége, írjatok! ;)

2012. okt. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!