Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez az invázió Izrael...

Mi ez az invázió Izrael felett? Mit akarnak ott?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. okt. 11. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

sok vallásos ember él ott, akik gyakorolját a spirituális erejüket, amik ez megtörténik a lélek energiákat szabadít fel..... Minnél többen teszik ezt, annál jobban tudják érzékelni ezt az energiát a dimenzióközi lények, vagy más dimenziókban élő lények, vagy esetleg más síkokon élő lények... Ezek a lények nem mindig fizikai testtel bírnak, vannak olyan lények is amik fizikai testet öltenek a mi valóságunkban....


Azért mennek oda, hogy az engergiákat érzékeljék...


51 körzet, atombombákat robbantottak , hogy a hatalmas erergiára oda vonzák más síkokból, dimenziokból, vagy más csillagrendszerekből, fejlett lényeket és hogy kapcsolatot tudjanak alakítani.


Remélem tudtam segíteni.

2012. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"51 körzet, atombombákat robbantottak , hogy a hatalmas erergiára oda vonzák más síkokból, dimenziokból, vagy más csillagrendszerekből, fejlett lényeket és hogy kapcsolatot tudjanak alakítani. "


Kár h az 51-es körzetben soha nem robbantottak atombombát. Az 51-es körzet egy kiszáradt tómederben terül el, és szinte az egészet kifutópályák tömkelege szövi be. Nem mellesleg tele van felszíni raktárakkal, épületekkel, kicsit fura lenne ezután ha magukra robbantanák az egészet. Arról nem is beszélve, h az 51-es körzet környékén nem 1 kis település található, illetve turisták milliói járnak arra évente. Kicsit veszélyes lenne így robbantani. A szélről nem is beszélve, ami elvinné a radioaktív szennyeződést jó messze.


De h a kérdésre is válaszoljak vmit: Nem egy UFO miatt rendeltek el harckészültséget, hanem egy felderítő robotrepülőgép miatt. Rákereshetsz a neten, televolt vele minden hírportál stb. Videó is van ahogy lelövi a légvédelem. A paranormal.hu egy szenny. Múltkor a Boeing új pilóta nélküli bombázóját vélték UFO-nak, és a sok hiszékeny ember be is dőlt egyből.

2012. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát az első jármű elég gyér. Búcsuba nem venném meg. Biztos náluk még tart a disco láz.


Amúgy meg bizniszelni jöttek. Meg tanácsért mert szeretnének ők is a saját népüknek szabad kőműves csoportosulást. Bár ha a hajójukat nézem inkább szabad culáger céhet.

2012. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a Paranormal weblapot már meg se nézem... nagyon szenny...
2012. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A reptoid-krixkraxi-lumbulábi flotta fegyvereket visz a zsidásoknak hogy legyőzzék az arabokat, cserébe elrabolhatnak palesztin nőket.
2012. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 yossarian44 ***** válasza:
Most komolyan van olyan hülye, aki a Hezbollah robotrepülőjét UFO-nak nézi?
2012. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kettes, az atombomba robantásokról találsz a világhálón híreket.. mivel már nyilvánosságra hozták.. remélem tudtam segíteni.
2012. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"kettes, az atombomba robantásokról találsz a világhálón híreket.. mivel már nyilvánosságra hozták.. remélem tudtam segíteni."


Egy ilyen cikket se találtam, linkelnél?

2012. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a kettes, de akkor sem hiszem, hogy ott volt bármikor robbantás...
2012. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kereshetek , de majd csak este, most mennem kell. de este keresek és küldöm....
2012. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!