Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényles sok UFO észlelés van?...

Tényles sok UFO észlelés van? Ma látott valaki UFO-t?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 22:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*tényleg
2012. júl. 8. 22:26
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ma pont nem XD Én legalább is nem, youtubon nézd ezeket, mert manapság mindenki felveszi az ilyeneket a kamerás mobiloknak köszönhetően. Meg néha lát is valaki az magának sem hisz és nem szól senkinek róla. LEHET HOGY MOST IS FIGYELNEK! O.O
2012. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Én még soha életemben nem láttam egyet se. :D

Talán ma!

2012. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Ma még csak nyolcat láttam,de vasárnap van ilyenkor nem mennek sehova max leugranak a Tescoba kiflit venni.
2012. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ma? Ma épp nem... De máskor talán az volt. Meg láttam olyanokat, amit nem tudok hova tenni, hogy mi volt.

De hogy nálam akkor sosincs semmilyen fényképező se kamera se semmi!

2012. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mi naprendszerünkben nem êlnek földönkívüliek,de 100% h vannak.Több bolygó van a világon mint amennyi porszem van a Földön.
2012. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 benedek98 ***** válasza:

sok van

ma nem de pár héttel ezelőtt láttunk egyet már többet is láttam

2012. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem láttunk ma erre se
2012. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azért nem 100% hogy vannak, mert akkor ugye lenne rá cáfolhatatlan bizonyíték, de valóban elég valószínű. de itt ufot senki nem láthatott. max egy elégő műhold darabot, vagy esetleg nóvakitörést, vagy szupernóvát, vagy mit tudom én.
2012. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudod mi az a szupernova? :-D

Amikor egy a mi napunknál ezerszer nagyobb nap megsemmisül. Így keletkeznek a feketelyukak. Olyan nagy lenne a gammasugárzás, hogy egy pillanat alatt kipusztulna az emberiség. Még akkor is. ha a galaxis másik felében történik. Jelenleg is tart felénk egy gammasugárzás. De csak sok millió év múlva fogja elérni a földet.

2012. júl. 21. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!