Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért alacsonyítjátok így le...

Miért alacsonyítjátok így le az emberi fajt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan mire gondolsz, amikor azt írod: így?

Egyébként eléggé alacsonyan vagyunk: gyilkoljuk, öljük egymást, kiírtjuk az erdőt magunk körül, szennyezzük a vizeinket, kipusztítjuk az állatainkat vagy azért hogy megegyük, vagy azért, hogy bundát varrjunk magunknak az övékéből, vagy pl. az orrszarvú tülkéből impotencia-javító port őröljünk. Soroljam még? Mire legyünk büszkék?

2011. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
81%
Köszönöm az első válaszolónak, hogy megkímélt az írástól. :) :D
2011. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok. Egyetértek a másodikkal. Ment a zöldecske!
2011. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

első válaszolónak: ugyanezeket akartam írni csak orrszarvú nélkül :)


Az emberiségnek nem nagyon van mire büszkének lennie (hacsak nem a technikai fejlettségére, de másra nem nagyon)

2011. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Elsőtől a 19,35-nek! Zöld kezecske ment!

A kérdező az UFÓ témában tette fel a kérdést, hát ha azokhoz viszonyítjuk a saját technikai fejlettségünket ... ?

2011. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Úgy értettem,hogy itt mindenki azt írja,hogy ez egy börtönbolygó,meg hogy milyen királyak hozzánk képest a földönkívüliek,meg,hogy földönkívüliek irányítják a bolygót,földönkívüliek teremtették az embert stb...

Regnegeten ezt írják!

Miért?Semmi alapja sincs ennek!Sőt,lehet,hogy mi fejlettek vagyunk hozzájuk képest!Nem szerettek ember lenni?

2011. szept. 26. 20:27
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Első válaszadó vagyok.

Szeretek ember lenni. Csak szeretnék a jelenleginél tökéletesebb, jobb lenni, mint amilyen most vagyok. És természetesen jelenleg csak önmagamról beszélek. És néha restellem, hogy nem vagyok tökéletes, néha szégyellem, hogy sokszor az állat is okosabb mint én, vagy mint mi. Szóval lehetnék, lehetnénk jobbak is, tökéletesebbek is.

2011. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is röhej, hogy mindenki csak olyan földönkívülieket tud elképzelni, akik megvetve néznek le a primitív emberi fajra, mert ők már olyan de olyan magas szinten állnak, technikailag és erkölcsileg is...

Ha értesz angolul:

[link]

2011. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy lehetnénk tökéletesebbek,de most nem erről van szó.

Teljes mértékben egyetértek az utolsó válaszolóval.

(Bocs,nem tudok angolul)

2011. szept. 26. 21:58
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok:

Egyáltalán nem biztos, hogy az UFÓ-k erkölcsileg magasan felettünk állnak, hiszen még azt sem tudjuk, milyen céllal keringenek itt felettünk. Az is lehet, hogy rossz szándékkal látogatnak ide, de az is lehet, hogy nem. Magunkat őhozzájuk csak technikai színvonal tekintetében viszonyítottam.

Erkölcsileg magunkat csak azzal a szinttel vetettem össze, hogy milyenek lehetnénk, és milyenek vagyunk.

2011. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!