Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüliek irányítják a...

Földönkívüliek irányítják a földet?

Figyelt kérdés

Lehet hogy még van aki nem olvasta ezt.


[link]


Döbbenetes dolgok vannak benne megírva Lehetséges, hogy évezredekkel ezelőtt földönkívüli Gyíkemberek (Reptiliánok) leszálltak a földre és leigáztak minket és most is irányítják az emberiséget a jövőben pedig a lakosságot kipusztítják ?


Nagyon sok régi feljegyzéssel egybevágnak az esetek, a latin amerikaiaknál is Aztékok, maják a földönkívüli Kukulkánt mint a tollaskígyót Isteníteték, lehet hogy nem véáletleül ? A Dinoszauruszukból kifejlődött lények végülis fejlettek lettek. Mi a majomból lettünk és milyen értelmessé vált a Homo Sapiens, de akkor a dinókból is lehettek intelligens fajok.


2011. szept. 22. 21:36
1 2 3 4
 11/33 x) ***** válasza:
Ha föld alatt élnének akkor valószínűleg (csak úgy mint egy vakond) szinte képtelenek lennének a földfelszínen élni. Ha abban a mélységben élnének ahová ember már eljutott akkor fölfedeztük volna őket, ha pedig nem akkor semmiben sem zavarjuk őket. A könyvet pedig valóban nem olvastam el, de abból a pár oldalból amit elolvastam nekem kiderült hogy ez szinte biztosan csak egy fantáziaszülemény. Onnan gondolom hogy azok is nagyon hasonlóak amiket én írok. Persze nagyon jó könyv, de nem ilyenekre kellene alapozni az idegenekben való hitünket. :)
2011. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nem. Az ősök irányítják, ős ők nagyon is földiek.
2011. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
A dinosaurosok semmivé sem fejlődtek tovább. Megunták őket, és egy hiteles kampányolás mellett egyszerűen rátenyereltek a reset gombra. A tollas kígyó pedig valójában se nem tollas, se nem kígyó.
2011. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Get your facts right.
2011. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
kérdező, és aki nem hisz benne, az miért nem írhat? Ha van indoka, h miért akkor leírhatja. Nem túl valószínű, hogykét intelligens faj ki tudott alakulni egymás mellett. Még a neandervölgyi is kihalt a homo sapiens mellett. A könyv meg egy fantáziaszülemény, ha karok én is írok ilyet, olyan baromságok vannak benne. Lehet hogy vannak hüllőszerű idegenek, és valakik kiirtották a dínókat, de nem egy 7 éves kisgyerekkel kommunikálnak a Földön...
2011. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Amúgy a könyv tényleg csak egy marhaság; felhasználták az egész hüllőilluminatisumérzsidóvilágrend-összeesküvés elméleteket, hogy megpróbáljanak pénzt bezsebelni. Az igazság elferdítése bűnnek számít az én szemeimben.
2011. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Te én még azon se lepődnék meg, ha Godzilla tényleg élne. Minden marhaságot elhiszel amit a média mond? Most nem az ufok létezésükre gondolok, mert vannak. Ebben az évben is annyi hülyeséget összetudtak hordani. Azzal is jönnek, hogy egy ember irányítja a világot, majd most a földönkívüliek:S Szerintem egyességet kötött az ufokkal aki irány minketXD Be kellene vezetni az ufo adót is:) És a majmok mikor fogják irányítani a földet?o.O Már várom, hogy a majmok bolygója is igaz legyenXD
2011. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 x) ***** válasza:
És akkor most ha csinálok egy weboldalt ahol UFO kutatónak nevezem magamat és azt mondom hogy a föld lapos, azt is el fogod hinni? :)
2011. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ha nem ismeritek a valóságot miért írjátok tele sületlenségekkel a fórumot ? Normális vitát szeretnék és érveket, nem csak leostobázást, mellesleg ti vagytok az ostobák, hogy még ezt sem tudjátok.
2011. szept. 26. 17:25
 20/33 x) ***** válasza:

Akkor indokold már meg hogy miért nem ismerjük a valóságot... egyébként ha normális vitát szeretnél akkor esetleg fogadd el az észérveket akkor is, ha ellentmondanak annak amit mondasz -.-

Gondolj már bele: ha a reptoidok voltak itt előbb és ők irányítják a földet akkor mi az istenért hagyták kialakulni az embert? Aztán miért döntöttek volna úgy hirtelen hogy inkább nyírjuk ki őket? Ez egyszerűen logikátlan. Az pedig, hogy egy tudományos értelemben vett hüllő képes legyen a föld alatt élni gyakorlatilag lehetetlen.

2011. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!