Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez valami UFO szonda?

Ez valami UFO szonda?

Figyelt kérdés
Egyik este azt álmodtam, hogy elraboltak az UFO-k. Másnak reggel kifújtam az orromat és egy kb. 1-2 mm-es nem fémből készített tárgy jött ki az orromon. Azonnal le húztam a WC-n.
2011. szept. 16. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Igekötő ige előtt: egybe írjuk.

A dolog, amit lehúztál, nyilván odavaló volt, vagy a szemetesbe.

2011. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Arra lennék kíváncsi ezt a sok UFO-észleléssel kapcsolatos dolgot hány ember írja ?

(Úgy látom, hogy ezen az oldalon több UFO-t látnak egy nap alatt , mint 1000 év alatt az egész világon.):)

2011. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyszerűen az UFO észlelés kategóriát át kellene tenni a Humor rovatba alkategóriának.
2011. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha , már "ideírjatokszerencsétlenek" kategória nincs
2011. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

sztyila

Nehezen. Naponta többszázezer eset van.

2011. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként , a múlt héten egy egész galaxist tüsszentettem ki . :)
2011. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Wyrm !

Én hiszek abban , hogy rajtunk kívül létezhet még akár több száz értelmes civilizáció , de abban nem , hogy valaha is meglátogattak volna minket . Ezekre semmi VALÓS bizonyíték nincs . Ha valaki előrukkol egy komoly hamisítvánnyal annak hírértéke van , az összes média lecsap rá. De , még hiteltérdemlő bizonyítékot igazán nem tudtak felmutatni.

Vannak olyan korszakok , amikor a szellem és UFO-észlelések divatossá válnak . Utoljára a 80-as években volt. Érdekes módon ezek összefüggenek a témákban bemutatott filmsikerekkel ,ill megjelent sikeres könyvekkel (pl. Danniken).

Most megint ilyen korszakot élünk.

Egyesek (sokan), bármi, számára megmagyarázhatatlan egyszerű dolgot látnak , mindjárt UFO vagy szellemészlelés lesz. És amikor racionálisan megmagyarázzák a jelenséget , mindjárt összeesküvés - elméleteket kezdenek gyártani.

Remélem , azt hogy valaki szondával az orrában ébredt , Te sem hiszed el. Ha már bele tudták rakni , nem tudták volna olyanra csinálni , hogy ne tudja kifújni ?

2011. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
96%
Fika volt!! XD
2011. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Akor nemcsoda hogy lehuzta a wc n

amugy eröl van sok film hogy ha elrabolnak valakit azt nem az ufo k hanem valamilyen kutatók es kisérleteznek velük aztán valaki viszajön valaki nem:S

szoval azta fémet talán meg kelt volna vizsgálni ha igaz.

2011. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ja pont hogy nem fém :D?

akor ez volt a beugratás? mi volt az akor nemtudod? 110% os magnéziumrúd?:p

2011. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!