Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg jönnek az ufók és...

Tényleg jönnek az ufók és azért, hogy kiírtsanak minket?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 31. 09:46
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ja most vettem észre, hogy már kiírták ezt a kérdést! :D Attól még jöhetnek válaszok :)
2011. aug. 31. 09:47
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
nem
2011. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%
Csak a Blikket fogják kiírtani.
2011. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 -Alucard- ***** válasza:
39%
Hát és ha jönnek akkor mivan? remélem a kiirtást veletek fogják elöször megkezdeni mert már az agyunkra mennek ezek a tévhitek -_-"
2011. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Kovács Zoltán_UFO ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!


Kedves -Alucard- ez most nemtudom miért volt jó neked egyrészt lepontoznak másrészt foglalod a helyet itt a válaszok között!


És az én válaszom:Szerintem nem fogják csak úgy kiírtani az emberiséget valami okuknak kell lenni rá pl.:a víz, vagy valaminek kell lennie én úgy tudom intelligensebbek mint mi.(ez lehet hogy nem igaz)

Bár lehet az is hogy el jönnek majd minden évben rabszolgákat vinni el a bolygójukra.(lehet hogy ez sem igaz én csak találgatok mert erre a kérdésre nem lehet konkrét választ adni,csak találgatni)


Zoli voltam!!

2011. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 -Alucard- ***** válasza:
31%
Zoli barátom azért hordom le a kérdezőt mert már halálian unalmasak ezek a marhaságok Igen biztos csak azért jönnek hogy minket kiirtsanak semmi tárgyalás vagy hasonló nem egyből jönnek a fajirtó hiper ágyúikkal ez a marhaság és ez a kérdés is csak marhaság -_-"
2011. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Jó a Blikk csak leközli azt amit a NASA állít!
2011. aug. 31. 10:04
 8/39 A kérdező kommentje:
Ha marahaság a kérdés ne írkálj ide!! Ennyi!
2011. aug. 31. 10:04
 9/39 -Alucard- ***** válasza:
26%
Jaj istenem kérdező ne legyél ilyen :))) nem lehordani akarom a kérdést csak felnyitni a szemed mert most te is olyan vagy aki csak ezekre gondol kapásból ha arra kerül a szó hogy meglátogatnak minket az idegenek mi a saját véleményed erről? :))
2011. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Én hiszek a földönkívüliekben! Nem tudom elképzelni, hogy az írdatlan nagy univerzumban egyedül lennénk! Mindenesetre abban én sem hiszek, hogy az ufók köztünk vannak meg ilyenek és ez a cikk sem győzött meg egyáltalán! Csak arra vagyok kíváncsi más, hogy vélekedik róla!
2011. aug. 31. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!