Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok a mai Blikkes...

Mit gondoltok a mai Blikkes cikkről? (bőv. Alul)

Figyelt kérdés

[link]


nem lehet,hogy azért írnak ilyet,hogy félelmet keltsenek az emberekben,és hogy odafigyeljenek a környezetszennyezésre?


2011. aug. 30. 09:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Feltűntünk nekik? Eddig a bolygónk láthatatlan volt, de mostmá gyárkémény
2011. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a pasas tényleg tett-e ilyen kijelentést, de ez attól még nem a NASA álláspontja. Másrészt, szerinted a földönkívülieket kb. mennyire érdekeljük? Én mindig csak ezt nem értem. Ha nincs rajtunk kívül élet az Univerzumban, akkor mindegy, ha meg van, akkor van egy csomó más faj, akivel haverkodhatnak, vagy kiírthatják egymást. Ezen belül a mi környezetszennyezésünk meg pláne érdektelen az esetleges földönkívüliek számára, szerintem.
2011. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, már alig várom :DDD HI HI HI
2011. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na jó nem érdekes. elolvastam ezt a szarságot, és nevetséges az egész...


A földön havonta robbantanak atombombát, és a föld bírja, és mindent bír, amit itt csinálunk egyenlőre..


A lényeg a lényegben, hogy nevetséges a cikk, hiszen ha a föld felszíne elpusztulna, rá pár ezer éven belül újra élet lenne, és újra tiszta lenne az ég......



A bolygónk öngyógyító... Amit nagyon megköszönhetünk neki.

2011. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%

"A földön havonta robbantanak atombombát"


wtf, kik, hol?

2011. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amikor fejlesztik robbantgatnak tesztelésképpen pl. jó mélyen a föld alatt. De akkor is a földön.
2011. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hozzászólás a blikk cikkjéhez:


Sanyibakter

2011-08-30 15:47:14 #34

Persze!Eddig egy szót sem tudtak váltani a földönkívüliekkel, csak pár prímszámra próbálták ráfogni, hogy értelmes lények üzenete, most meg már azt is tudják, hogy radikális környezetvédők, sőt, mindjárt ökoterroristák :)


Nála jobban én sem tudtam volna elmondani. Amúgy ez kb. olyan, mintha mondjuk a McDonalds uborka beszállítója nyilatkozott volna a McDonalds nevében...

2011. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem a Nasa mondta, ők nem szoktak tényként ilyeneket állítani, csak feltételezés, ötletek szintjén, úgy pedig teljesen megállja a helyét. A blikk meg a többi hype-média mindig ezt csinálja, fognak valamit, és kicsit átalakítják, hogy érdekesebb legyen, kicsit félrefordítják a mondatokat itt-ott, és vuálá, kész is van lehet etetni a népet. De mégegyszer: teljesen reális az elképzelés, csak az a kérdés, az idegenek békések, vagy nem, és hogy mennyire van szükségük arra, amink nekünk van
2011. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 GusztixD ***** válasza:
game over:D:D
2011. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!