Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO vagyon mi lehet.!?

UFO vagyon mi lehet.!?

Figyelt kérdés
Én a véleményemet szeretném kifejteni egy új kérdésben az UFO-ról. Én szerintem (ha vannak de kitudja :D) azok lehetnek az ember ősei csak már a fejlett technológia miatt és az izmok vissza fejlődtek és torzultak mert ha tényleg olyan nagy a technológia akkor mozogniuk se kell. Mi van akkor ha tényleg mi csak egy gyarmat vagyunk és nem is ez az eredeti bolygónk. Mivel az ember valójában milyen? mint egy halálos betegség mindent fölél és tovább áll.
2011. júl. 30. 02:37
 1/10 Won ***** válasza:
Nem tudhatjuk, minden megeshet. Viszont én nem hinném, hisz akkor már komolyabban is jelenkeztek volna.
2011. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is gazdag akarok lenni. :// Mert nekem nincs olyan nagy UFO-vagyonom. :S
2011. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az UFO Unidentified Flying Object, angolul azonosítatlan repülő tárgy

Magyarul nem élőlény :D

2011. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam erre egyszer,mert ugye ha nem mozognak sokat visszafejlődnek az izmai,többet gondolkoznak,nagyobb lesz az agy kapacitása és a fej is,viszonylag hasonlítanak

ránk.

2011. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges ez,amit írsz.A atlantisziak már akkor SOKKAL fejlettebbek voltak,mint most mi,sőt még mágikus tudás birtokában is álltak.Ha többezer évvel ezelött létezett egy ilyen civilizáció,kizárt,hogy úgy hoztak minket ide.
2011. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel az ember valójában milyen? mint egy halálos betegség mindent fölél és tovább áll.


erre az idézetre én is emlékszem. a mátrixban mondta smith ügynök.

2011. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak ufók én már láttam.
2011. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Timoking ***** válasza:

Kedves kérdező,

Az, hogy a Föld bolygón kivüli lények is élnek a világűrben, az 100%, de senki nem tudja, hogy milyen fizikai megjelenésük lehet. Talán pontosan megegyeznek velünk, esetlebb fejlettebbek vagy visszafejlettebbek nálunk. Ugyancsak lehetnek állatbolygók is, de olyanok is ami a halak birodalma. Baktériumok, dinoszauruszok, vagy a földi ember számára ismeretlen lények. Ezeket mindenesetre ne úgy képzeljük el, mint kis zöld nagyszemű, csúcsfejű emberkék.

Egyben biztos lehetsz: Nem csak mi létezünk a világűrben.


Üdvözlettel,

T iX

2011. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Timoking ***** válasza:

Kedves kérdező,

Ha nem diszkófény vagy lézeres kivilágitás, akkor csak sok éjjeli világitó repülő lehetett. Egy földönkivüli faj sem repkedne ok nélkül az űrben, a te szórakoztatásodra.

Üdvözlettel, Timoking

2011. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az ufonauták("kis szürke emberkék") lehetnek jövőbeli emberek is! és azért vannak egyre többen itt, mert figyelmeztetni akarnak minket, hogy nem jó, amit csinálunk, le kell állnunk a levegőszennyezéssel, és legfőképpen az atomerőművekkel. ők azért néznek ki így, mert ők gyakorlatilag mi vagyunk a jövőben, és ez lett belőlünk a sok atomrobbanás, és a chernobilhez hasonló katasztrófáknak köszönhetően, ezek a történésen teljesen elrontották a DNS-ünket(Chernobil után is sok "furcsa" ember született), és végül ez lett belőlünk.. szerintem ez valamennyire logikus, aki nem hisz benne, nem kell végigolvasni
2011. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!