Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most léteznek az UFO-k vagy...

Most léteznek az UFO-k vagy nm? (képekkel videókkal)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

a videókhoz és a nagyobb képekhez menj lejjebb!!


2011. júl. 12. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Léteznek
2011. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

hát de vannak ilyen videók és képek de vannak olyanok is amiket csak megszerkesztettek!

és van aki azt mondja léteznek és van aki azt h nm ! ez most h van ? mert itt ezek bizonyitékok rá!

de a többi??

2011. júl. 12. 15:30
 3/20 anonim ***** válasza:
UFO-nak az azonosítatlan repülő tárgyakat nevezzük. Vagyi ami repül az égen és nem tudja megállapítani róla a légvédelem hogy mi volt az, az UFO. Ezek a földönkívüli képek pedig mind lehet hamisítvány, ugyanúgy ahogy a búzakörök. Hidd el, bármire képes az ember, hogy megtévessze a másikat. Én egyébként nem vetem el a lehetőségét, hogy máshol léteznek, hisz mi is itt vagyunk. De csak akkor fogom elhinni, ha saját szememmel látom, vagy valaki egy hivatalos személy vagy valaki kiáll, és elmondja hogy igen léteznek, és vannak bizonyítékaink
2011. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Persze vannak kamu felvételek, de van nagyon sok eredeti felvétel is. Akik meg egyiknek se hisznek (sem az ősi barlangrajzoknak, sem pedig a sumér, vagy egyiptomi leleteknek) azoknak mutathatsz bármit, úgy sem fogják elhinni, már pedig jelenleg ezeknél világosabb bizonyíték nincs. Legfeljebb majd csak akkor, ha lejönnek ide és személyesen látják őket (ami úgy tűnik, nincs is már olyan messze), bár lehet, még akkor is lennének olyanok, akik azt mondanák rá, hogy fake.
2011. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, vannak és ezek emberek alkotta haditechnikai szerkezetek. Csak megy ezerrel a dezinformációs propaganda immár évtizedek óta körülöttük s ezzel alaposan visszaélnek a háborús felek.
2011. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Ezek kamuk sztem itt a mi galaxysunkban nemhiszem hogy vannak hozzánk hasonló lények mint a videón ugyanis a Föld különleges események sorozatával jött létre hogy ilyen legyen ha egy-két dolog megváltozik akkor már nem is lennénk. Tehát földönkívüli élőlények lehetnek kis férgek is nem feltétlenül nagyobb inteligenciájú lények.

Legfeljebb sokkal távolabbi galaxysból jöhetnek ilyenek de azok ha eddig el tudnak jönni mire várhatnak még?? mi a céljuk?? ez itt a kérdés mert lehet hogy megfigyelnek minket már régóta (ugye a huston ügy) csak nem reagálnak semmi. itt a videókban az oroszos amit találnak stb. mind fake sztem

2011. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ma 15:37-es vagyok még mindig. Nekem az is eszembe jutott, hogy lehet hogy ők vetették el az élet magvait a Földön, és mi az ő leszármazottjaik vagyunk. Amikor ábrázolják őket, mindig emberszerűek, és régebben halottam hogy a jövőben ugyanilyennek képzelik el az embert. Vagyis sokmillió év múlva mi is így nézhetünk ki (ha nem hal ki az emberiség).

De persze ez is az emberi elme szüleménye, a saját képünkre rajzoltuk meg őket. Mert hát lehetnek teljesen mások is, és lehet hogy nem is ilyen életszükségleteik vannak mint nekünk. Pl. nemrég bejelentette a NASA hogy nem csak szén-alapú élet lehetséges. Eddig azt tartották valószínűnek hogy másmilyen nem lehet

2011. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amíg nem bizonyítják 100%-osan hogy léteznek addig csak hiszem hogy vannak, utána már tudni fogom.
2011. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Odáig már eljutott az emberiség, hogy rájött, a világegyetem akkora, hogy már csak a nagy számok törvénye szerint is máshol is ki kellett alakulni életnek. A butábbak persze mondják, hogy őket elkapkodták, meg felvitték, meg búzaköröket csináltak, de gondolj már bele...


Valószínűleg több százezer vagy millió fényévnyire vannak tőlünk. Ennyit utazni eszméletlen fejlett technológiával lehet csak, valószínűleg féreglyukak segítségével. Ha ide is jönnének, ezzel a hyperfejlett technológiával nem ez a picike Föld légkörében szambáznának jobbra-balra, hanem olyan távolságból figyelnének meg, hogy esélyünk sem lehetne látni. És főleg nem a gabonánkba fonnának unalmukban.


Annyira jó lenne, ha olyan világba születtem volna, ahol nincs ennyi buta ember, mint most.

2011. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a földön kívül biztos van élet, de nem látogatnak ide
2011. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!