Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez akkor azt bizonyítja, hogy...

Ez akkor azt bizonyítja, hogy a földönkívüliek nem akarnak bántani minket?

Figyelt kérdés
Mert gondoljatok csak bele, hogy ők végülis a leghumánosabb módszert választják ahhoz, hogy minket vizsgáljanak, hogy azt hisszük, hogy az egészet csak álmodtuk és utána nem érzünk semmitse, mert ha bántani akarnának minket akkor nem hinném, hogy ilyen humánosan kezelnének minket, szerintem az egész arról szól, hogy van vagy egy tucat földönkívüli faj de még ők úgyérzik, hogy mi még nem állunk készen a kapcsolatfelvételre ezért csak vizsgálgatnak minket, nekem legalábbis ez a legreálisabb, szerintetek?
2011. júl. 2. 23:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele,hogyha léteznének UFOk akkor miért állnának szóba velünk? :D
2011. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

szerintem is léteznek ufók... és már hallottam de nem tudom ,hogy mi igaz belőle, hogy több embert elraboltam megvizsgálták és visszahozták a földre...de szerintem egyenlőre nem akarnak minket bántani,ja és sokkal okosabbak az embereknél ha már van repülöjük vagy mi az..xD+az embereknek kitörölik az emlékezetükből hogy megvizsgálták...

és már tanáltak is egy halott ufó testet

2011. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
elraboltak
2011. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem vagyok egyik oldalon se a vitában, mert én hiszem ha látom a saját szememmel (és nem holmi ócska képeken) És nem kell azzal jönni hogy levegő is van, mégse látom, mert az tudományosan be van bizonyítva hogy létezik, hiába nem látom. Nos a válaszom annyi lenne hogy ha belegondolsz abba, hogy te mit csinálsz egy számodra ismeretlen dologgal? Logikusan gondolkozva először megnézed. Aztán megtapintod. Aztán megnézed belülről. Ha vannak földönkívüliek akkor van eszük, hogy nem lépnek kapcsolatba, ugy végeznék mint E.T. ... mindenféle kísérletnek vetnék alá őket... ha eléggé megfigyelték az embereket, akkor ezt biztos tudják. Ha csak kapásból ki akarnának irtani minket akkor sztem nem lesz időnk észrevenni hogy ez a céljuk :D
2011. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Anyomika ***** válasza:
Öhm őszintén mi mit tudunk adni a idegeneknek ( nem UFO-knak az ufo egy tárgy nem élőlény) semmi olyanunk nincs ami nekik kéne. Miért irtanának ki minket egy vírussal ha ilyen messzire el tudnak jönni akkor szerintem vannak olyan fegyvereik amivel qrva gyorsan megölhetnének minket. Idegenek biztos hogy vannak de én nem hiszem hogy embereket rabolnának el. Bár van olyan FBI akta ami szerint földönkívülieket találtak a földön és boncolási felvételek is vannak.
2011. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Wolfmander válasza:
Ha az idegenek galaxisokon keresztül tudnak utazni, az a minimum, hogy már ki tudják törölni az emlékeinket az elrablásunkról.
2011. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jah pont ez jutott eszembe mikor elolvastam 404 hozzászólásait:D
2011. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!