Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, a földönkívüliek, akikkel...

404, a földönkívüliek, akikkel kommunikálsz milyen űrhajóik vannak? Hogy néz ki egy ottani űrhajó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 20:27
1 2
 1/12 404 ***** válasza:
60%
Kb 15-20m hosszú volt pontosan nem tudom mert nem volt időm felmérni. De azt tudom hogy 5-6m magas lehetett. Amikor felteleportáltak, kattant valami fentről a mennyezetről jött a hang, meg is ijedtem tőle, akkorát kattant hogy víz hangzott is, és elkezdett fújni a szél fentről nagyon erősen, majd egyre gyengébben, végül kellemesen fújt egy kis szellő. Valami fújta be a szellőt. Friss oxigént fújt és kavarta a levegőt. Éreztem az áramlatot. Belülről kék színű volt, világoskék, a közepén a talajon pedig 4-5 méter átmérőjű fehér kör volt és annak a közepén is volt valami ábra de azt nem láttam olyan messziről sajnos. A plafon meg korom fekete volt. Nem volt benne semmilyen fogantyú meg gombok. A padló barna volt és valamitől ragacsos. A cipőm hozzátapadt de nem ragadt hozzá teljesen csak mégis rátapadt. Olyan mint ha a padló ragasztóval lett volna bekenve. Nyálkás is volt meg nedves. Kellemetlen büdös szag volt benne, de a levegő amit fújt benne mint a szél, az jó volt, az tiszta friss levegő volt. Így néz ki.
2011. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szal egyfajta szellőztető?...érdekes leírás.
2011. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

www(pont)youtube(pont)com/watch?v=0AouX-nWvv4&feature=player_embedded


ezek tényleg földönkívüliek 404? (sajnos új kérdésbe nem fért bele az 1 órás limit miatt, de leeht hnap nyitok külön topicot)

2011. jún. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neked fújták be az oxigént, mert akkor kapcsolták be amikor felvittek. Nem biztos, de valószínű hogy miattad.
2011. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Ez a nevetsges ebben az országban!

Ilyen bolondságokkal foglalkozunk, amíg nem vesszük észre, hogy a gatyát is lelopják rólunk.

Mellesleg én 404-nek nem hiszek, mióta láttam, hogy 180 milliárd fényéves távolságokról, krixkraxokról, a földönkívüliek ok nélküli emberkínzásáról, és Jupiter méretű !KŐZETBOLYGÓKRÓL! beszél.


Nevetséges, hogy egy idegen embernek, aki a nevét sem adja meg feltétel nélkül mindent elhiszel.


Akkor én meg azt írom, hogy a földönkívüliek azért jöttek Roswellbe, hogy ellopják a kukoricát és újra meg újra megnézzék egy megatonna popcorn társaságában az Avatart.

2011. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A földről is elhitték anno hogy lapos, mert a tudósok azt mondták. Szóval nem hiszek én már a tudománynak. Valahogy a sok hazugság miatt már nem tudok benne megbízni. Aki elhiszi azt a sok sületlenséget amit az evolúcióról meg Istenről tanítanak az meg is érdemli. Az emberiséget már sokszor átvágták a tudósok meg a vezető tekintélyek és erre van bizonyíték úgy h a földi tanításokat csak hagyjuk. Ha már valaki lát egy természetfeletti jelenséget egyből lehülyézik, pedig nincs abba semmi különös, csak ritkán fordul elő.


404 és abba az űrhajóba voltak földönkívüliek is, vagy egyedül voltál benne? Mit esznek azok a lények? Hogy néznek ki? Miért volt kellemetlen szag a hajóba és mitől ragadt a padló?

2011. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A földről is elhitték anno hogy lapos, mert a tudósok azt mondták. Szóval nem hiszek én már a tudománynak. Valahogy a sok hazugság miatt már nem tudok benne megbízni. Aki elhiszi azt a sok sületlenséget amit az evolúcióról meg Istenről tanítanak az meg is érdemli. Az emberiséget már sokszor átvágták a tudósok meg a vezető tekintélyek és erre van bizonyíték úgy h a földi tanításokat csak hagyjuk. Ha már valaki lát egy természetfeletti jelenséget egyből lehülyézik, pedig nincs abba semmi különös, csak ritkán fordul elő."


Igen? A tudósok? Szerinted a tudósok állították azt, hogy lapos a Föld? Te nagyon félretájékozott vagy. Az egyház, meg a szekták tanították ezt, és éppen a tudomány bizonyította be az ellenkezőjét...

A tudósokat meg a vezetőket ne keverd össze mert nem egy súlycsoportban vannak.

És mi a sületlenség az evolucióban? Az rendben van, ha valaki nem hisz Istenben, és ateista, mint én, de az evolució-ra nem egy bizonyíték van! Csak lusta vagy megnézni őket és szerinted az evolucio az, hogy: az emberek a majmoktól származnak. És ennyiben ki is merül a tudásod róla. És természet feletti dolgok nincsenek, mivel minden a természetben történik, csak még nem fedeztek fel mindent.

Ja! És a tudomány nem egy vallás, aminek megvannak az alap dogmái, hanem nagyon sok ágazata van, és mindegyik valami más dologgal foglalkozik.

De ha csalódtál a "tudományban", akkor ne számítógépezz, ne vegyél fel ruhát, ne vezess, stb., mert ezek a tudomány érdemei!

2011. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolom valami mesterséges gravitáció lehetett, azért érezhetted azt hogy a lábad a talajhoz ragad. Kiskoromban nekem is volt hozzájuk szerencsém, meg mamámnak is, persze akkor se rá voltak kíváncsiak. Azóta évekig minden éjjel rémálmom volt, de azóta megnyugodtam. Mostmár várom, hátha látom még őket, sok kérdésem van.
2011. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja és 404, ha tényleg tudsz velük beszélni, kérdezd meg h velem packáztak kis koromban, vagy hiába volt rémálmom hosszú évekig. én hiszek neked, nagyon sokan félnek az igazságtól, inkább addig bújkálnak míg nem döbbennek rá a valóságra. Milyen hagyniuk hogy az emberiség megöli önmagát? Már unom ezt az életet, hogy mindent rombolni, a pénz, az az úr. De legjobban ezt a rohadt atomot utálom, nem jönnek rá hogy abba kéne hagyni, mert elég 1 hiba, akárhol, és vége a földnek. Meg már úgyis mind1, már annyi sugárzó anyagot termeltek a barmok. Ja amúgy nem vok emberutáló, csak a bunkókat utálom :)
2011. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vok, én kiskoromban, nem tudom jól láttam-e, de guggolt az ágyamnál hátha nem veszem észre, és az sztem csak 3, max 4 m lehetett.
2011. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!