Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok, október elsején...

KovacsAdam kérdése:

Mit gondoltok, október elsején tényleg jönnek az UFO-k?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 09:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
ahhapersze... majd röpke 3 hónap alatt olyan szinten felfegyverkeznek hogy elpusztítsák a Földet.. röhej hogy ilyen kérdést fel mer egyáltalán tenni valaki XD
2011. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
74%

elképzelem az ilyen híresztelő cikkek íróját(már ha tényleg cikkből veszed és nem csak unatkozol)

áá régen volt már vmi félelemkeltő világvége vagy egyébb agyf@szság a médiába,a mónika shownak meg vége,hmm mivel szórakoztassam magam,,,megvannnn....írok egy cikket hogy jönnek hmmm most legyenk az ufok,mikor is? hmm október hónap azt mindenki utálja legyen 31 mert az menőn hangzik.

cikk megírva kommentek özönlenek fogyatékosoktól,,nem is kell már a maónika show

2011. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

1.OKTOBER1 NEM 31

2.EN IS LATTAM EZT A CIKKET

3.OTT AZ IRJA HOGY EL AKARJAKFOGLALNI..

4.EN EZT CSAK MEGKERDEM HOGY MIT GONDOLNAK AZ EMBEREK ROLLA NEM EN TALALTA KI;)

2011. jún. 25. 21:08
 14/33 anonim ***** válasza:
Lehet valamit nem elhinni, vagy elhinni. Ki mondja meg, hogy melyik a nagyobb baromság? Majd utólag megmondhatjuk, hogy kinek volt igaza.
2011. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 B. Elek ***** válasza:
honnan tudják hogy elakarják foglalni a Földet ha még nem is találkoztak velük??:O
2011. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk.De remeljuk hogy nem akarjak!
2011. jún. 27. 07:31
 17/33 anonim ***** válasza:

Ez az emberek hibája..nem voltak megelégedve a földel,más bolygóra is elmentek így felkeltve más civilizációk figyelmét..majd meglett belőle a baj.

Engem aztán hidegen hagy..ha megkell halni hát meghalok..a végzetünk elől úgyse menekülhetünk..

De amúgy nem hiszek benne,hogy pont októberbe jönnének el.

2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jönnek, akkor jó szándékkal. Nem fognak bántani, azt hiszem. Meg nem is most jönnek még. Még nincs itt az idő.
2011. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 a_maestro_főnök ***** válasza:
Bocs hogy ide írom ! DIATOR privátba írd le nekem a tűzemberes sztoridat ! Nem vagyok újságiró meg ilyenek meg nem fogom feltölteni sehová csak érdekelne. Köszönöm .
2011. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Hat ez egy nagyon hosszu tortenet de honnan tudtad hogy en vagyok???
2011. júl. 1. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!