Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi 404 weblapjának a linkje?

Mi 404 weblapjának a linkje?

Figyelt kérdés
Mert állítólag van és kíváncsi vagyok, hogy mit ír.
2011. máj. 28. 04:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%
2011. máj. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
2011. máj. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%

mondjuk én Dien honlapját tudom! Spirituálisan elég fejlett oldal:

www.fing.hu

2011. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
2011. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azok érzéseire nem gondoltok akik szeretik 404et? Nem tudom nektek hogy esne ha a szeretteiteket nyilvánosan sértegetnék?! Lehet hogy 404 hazudik nem tudhatom de azt tudom hogy bennetek egy cseppnyi emberség sincs! Nem gondoltok mások érzéseire csak a magatokéra! Ha választanom kéne én inkább hinnék 404nek mint egy provokatív bandának! Mert aki gúnyolódik másokon az lop, csal és hazudik is. De 404et még sose láttam gúnyolódni!
2011. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 BlackSword ***** válasza:
52%

"Lehet hogy 404 hazudik nem tudhatom" Ezen nincs mit nem tudni, hiszen égbekiáltó az a hazugságmennyiség, amit megpróbál az emberek torkán lenyomni...


"bennetek egy cseppnyi emberség sincs" Miért legyünk emberségesek azokkal, akik a szemünkbe hazudnek, és ezzel hülyének néznek??? Ráadásuk akkora az egójuk, hogy az már korházi eset???


"Mert aki gúnyolódik másokon az lop, csal és hazudik is." Ez egy elég szofisztikált, irreleváns következtetés... Mivel a gúnyolódásnak, és a lopásnak semmi köze nincsen egymáshoz... És ebből is látszik, hogy 404 híve vagy, mert ő is teljesen nem összeillő dolgokból von le teljesen bugyuta következtetést...


"Nem gondoltok mások érzéseire csak a magatokéra!" Ez többek között megint csak rossz, mivel kijelentés, nem igényeli a felkiáltó jelet a végén, és abból a szempontból is téves, hogy mi miért nézzük a mások érzéseit, amikor ezt maga 404 sem teszi, amikor rogat, akkor nem veszi figyelembe, hogy az írásit -sajnos- vannak, akik komolyan veszik, és olyan kitalált dologtól félnek, ami a valóságben nem is létezik... Akkor mi miért figyeljünk oda az ő pici nárcisztikus lelki világára???

2011. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
09:29 PROBLEM?
2011. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amit 404 mond az nem égbekiáltó baromság hanem hihetetlen. Nem mindegy!
2011. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"De 404et még sose láttam gúnyolódni!"


Akkor elég szelektíven olvasol. Simán leérteltelmi fogyatékosozik valakit !


"Amit 404 mond az nem égbekiáltó baromság hanem hihetetlen"


Szerinted amiket ír, hogy a gyurmalinját idegen bolgyóról szerezte, meg teleportálták trillió fényévekre azonnal és a többi gypésség amiket ömlesztve, amolyan egykedvű magabiztossággal leír elhintve elképesztő ostobaságokat olyan dolgokról amik az embereket nagyon érdekli, csak aztán tojik válaszolni szerinted milyen dolog ez ? Lenézni és semmibe venni és hülyíteni embertársainkat. :(


Csinálni kellene egy blogot. 404 nek és követőinek és hallgassátok ott a szentenciákat.

2011. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
www.redtube.com ez 404 oldala!!!!!!
2011. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!