Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez a henger alakú...

Mi lehet ez a henger alakú valami, ami képes változtatni az alakját? (többi lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=TTyHLCsVLCc&feature=player_em..


Tanú jelentése: Ez a próba egy fantasztikus UFO észlelést én egy pár nappal ezelőtt, miközben várja a barátnőmnek, hogy visszatérjen a Jönköping. A vízi jármű tűnt a hegyek mögött közel az autópálya , ami összeköti Sävedalen a göteborgi első úgy hangzott, mint egy helikopter, akkor nem tett zaj egyáltalán akkor állt közel lebegett ki lakás körülbelül 7 percig úgy tűnt, néhány perc múlva én barátnője érkezett azon az éjszakán. Ez alatt az egész hétvégén nem láttam semmi különös az égen, amíg azon az éjszakán.


Én még soha nem láttam valami hasonlót korábban .. Ez a vízi jármű csak észveszejtő úgy néz ki, mint egy henger vagy cső, hogy forog, de amikor én használt éjjellátó úgy néz ki, mint valami mást, hogy bővül, és növekszik. Én valóban láttam ezt megváltoztathatja alakját repülés közben felém elég ügyes, hogy tanúja!


2011. máj. 6. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem igaz?
2011. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez newm ufónak néz, ki az nem alúltöléses. Ez egy grippen próbatesztelése.


Húsvéti grippen, jól megtömve és le is estek a szárnyai szegénykének

2011. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
EZ nem lehet repülő ami zuhan le, mivel kb 7 percen keresztül a levegőben volt és az alakját is megváltoztatta.
2011. máj. 7. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szövegszerkesztés ott van. Ez google-fordító? Förstår du INTE ungerska eller kan du inte skriva/tala/författa...?
2011. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!