Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehetett ez?...

Szerintetek mi lehetett ez? (folyt)

Figyelt kérdés

Tegnap este kémleltem az eget, amikor megláttam: egy csillagnál kicsit nagyobb, erős fényű valami, ami egyenesen repült, aztán elhalványodott és eltűnt. Először azt hittem, hogy hullócsillag, de azok hamarabb el szoktak tűnni, ez meg határozottan repült egy irányba, viszont repülő sem lehetett(szerintem) mert sokkal gyorsabb volt mint az utasszállító repülők, és nem is villogott. Hangja se volt.

Szerintetek ez ufo lehetett, vagy van rá más magyarázat a repülőn és a hullócsillagon kívül?


2011. máj. 1. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyet,talán egy műhold lehetett
2011. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az endeavour-t láttad ( fellőtték az utolso űrállomást ... és magyaro. is lehett látnmi a fényét ...
2011. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
CHUPAKABRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mivel nem tudtad azonosítani ezért UFO!

de am megmondom hogy csak 1 műhold!:)

2011. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Doktor visszatért!!!!
2011. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz az értelmes válazsokat xd
2011. máj. 3. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyet kérdezni? Ha nem tudod mi az számodra UFO :D Csak lehet más számára nem xD
2011. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó hogy itt tetted fel a kérdést mert ha kihívod azokat az izéket nem tom mit akkor elmegyógyintézetbe zárnak :D

Világítótorony volt :) egy másik civilizációbol :)

2011. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!