Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 még itt van az oldalon?

404 még itt van az oldalon?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele beszélni.
2011. ápr. 22. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
404 a gyakorikérdések celebje?
2011. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

22:32


Ő beszél :D?

Van itt valaki aki komolyan veszi?

Ezotéria a Humor kategóriának az egyik ága..


Jóslás

Álomfejtés

Agykontroll

stb.


vegyük komolyan ha valaki azt kérdezi:


a Kőr c. film tényleg van valóság alapja stb..?


meg



Mi lehetett ez? Elég furcsa volt.


Az iskolában a szünetben láttam,hogy a szekrényben van egy félig megevett sütemény,ami még a farsangi buliról maradt.Következő szünetbe mindenki indult rajzórára,csak egyedül voltam az osztályban.Raktam bele a könyvemet a táskába,és közbe éreztem,hogy eltalált valami.A félig megevett sütemény volt.Senki sem volt az osztályban.Nem azt mondom,hogy szellem volt,de mi lehetett ez?

2011. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A Föld most a Hetedik Sugár energiáiban van, amely a Koronacsakrán keresztül tudaterősítő hatással bír, elősegítve a paradigmaváltást?
2011. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Itt van 404, de nem tud már beszélni, mivel végleg beépűlt a mátrixba és a hülyeségei fogja lett


[link]

2011. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyszer azt írta, hogy van egy növénye ami egy idegen bolygoról származik és otthon gondozza!
2011. ápr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen állítólag van olyan növénye amit idegenektől hozott amikor elvitték magukhoz az ő bolygójukra és valami tárgyat is hozott ami zölden világít.
2011. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!