Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok, igaz lehet?

Mit gondoltok, igaz lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 16. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából hogy igaz-e de én mindenbe hiszek sajnos :( de hát ez van
2011. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fake.

Mint az ilyenek 99%-a...

2011. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én ezt a képet már pár éve is láttam, ahoz képest, hogy "most" fényképezték.
2011. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ne légy már hülye nem tudsz te olvasni?? nem most fotózták.. -.-"
2011. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 GeeeKy ***** válasza:

sziasztok.

A cikk alapján aztmondanám, hogy tényleg valódi a felvétel, meg a lény létezése, dehát cikkről cikkre valamit kitalálnak, hogy elhiggyük vagy tljesen máshogy irják le...szerintem.

A lényről meg ha tényleg létezik szerintem valami mutálódás műve lehetett, de biztos nem értelmes, mert ha földönkivüli lenne: 1: mit keresne sztrádáokon egyedül oucéran meg a vadonban éjszaka?

2: Négykézláb van, szval sztem ugy is közlekedhet

3: Tul kicsi a koponyája

2011. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két keze van,két lába,egy feje.Ezt a lényt úgy hívják hogy : ember.Testre simuló ruhát viselt,és nem véletlenül törte össze a kamerát,bizonyára nem akart lebukni,talán egy szökött rab,de hogy nem egyenes úton járt az biztos,nem véletlenül bújkált az erdőben.
2011. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy emlékem arról hogy ugyanezt a képet kb 1-2 éve láttam már a youtubeon . akkor fake mint a héccencség
2011. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy ember volt
2011. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem meg bármi lehet, de hogy nem ember az tuti. Nem olyan az alakja, az arányai, és tudtommal az embereknek nem is ilyen a szemük..
2011. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy csak ebben az egy pozícióból van róla kép? Látom, hogy van egy kis kép is, amikor egy szarvas éppen arra néz, ahogy jön a lény, de ha ki lenne nagyítva, akkor igazibbnak tűnne. De így eléggé kamu szaga van.
2011. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!