Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi videóról? Mi lehet ez? Kérlek mellőzzétek a szánalmas beszólásokat!

2011. ápr. 7. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rossz a minősége:)
2011. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző válaszolónak: ez nem FULLHD-s videó. xD

Amúgy meg fura, de ez lehet, hogy csalás.

2011. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:
Alig lehet kibogarászni, hogy mit is láthatunk. Mintha valami kigyulladt volna, nagy lánggal égne, aztán elalszik a láng. Talán gázkitörés gyulladhatott be? Abból gondolom, hogy előtte egy vulkánkitörés képeit mutatták, vagyis heves geológiai mozgások lehettek azon a környéken, így talán egy kisebb gázmező begyulladhatott. De azt már végképp nem tudom kihámozni, hogy ki, vagy mi integetett a nagy világosság után. Tényleg elég mosott az egész, csak találgatni lehet.
2011. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez érdekes videó.
2011. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ránézésre olyan, mintha valami plazmaállapotú fénykibocsátás lenne, mint ha egy hatalmas gömbvillám volna, melyből robbanásszerűen repülnek ki izzó (világító) részek. De nem hinném, hogy ezek földön kívüli járművek lennének. Mintha erősen ionizálva lenne a levegő azon a helyen. Olyan koronakisülés-szerű.
2011. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én tetrissel értek naggyábol együtt de ha jobban megfigyeljük a tájat is nézni kellene szerintem ahol volt az az integető jelenség amit tetris is mondott az szerintem egy fa volt egy nagyobb fa ami kigyulladhatott és valami gáz vagy nemtudom mi ami a fényt is létre hozta, kicsaphatott onnan és az ingatta a fát az elejin utána meg már nem látni mert tul nagy a fény jelenség. 17F
2011. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Állítólag a vulkánkitöréseket és a földrengéseket ilyen fényjelenségek kísérik.Óriási kisülés van ilyenkor a környéken, még a levegő, a légtér atmoszférája is hatalmas erőket képes megmozgatni.
2011. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért vagytok ilyenek ? Azért mert nem minden film full HD, mert nem volt éppen akkor amikor tőrtént az esemény nála profi felvevő, attól még lehet igaz, a hold utazást sem azért cáfolták meg mert nem HD a minősége !


Szerintem lehet hogy egy idegen és ellenséges faj, mondjuk a Reptiodek álltak valóban a háttérben a földrengéseknél és az atomkatasztrófáknál !


Gondoljátok el, mindenki a tektonikus lemezekre gondol közben meg egy idegen ufók voltak.

2011. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egy mezei mobil jobb képet készít
2011. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
előbb mellőzd a szánalmas kérdéseket
2011. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!