Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lett a Wowwal? (Kérdésed...

Mi lett a Wowwal? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hallottam a Discoveryn, hogy a SETI fogott egy jelet a 70-80-as években, amelyben idegen űrhajók diskurzusa hallható. Elnevezték Wow-nek. Mi lett vele ? Fennt van valahol neten ? Meg lehet hallgatni, mi van benne ?

Azóta volt ilyen ? Miért titkolóztak akkor, hiszen a mi adópénzünkből csinálják az egészet.


2011. márc. 28. 01:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Senki nem mondta, hogy idegen űrhajók diskurzusa hallható. Csak fogtak egy fura jelet, ami nagyon hasonlított arra, amit vártak, ennyi.

2011. márc. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Már 250 millió eladott példánynál jár. Nem számítva a gamecardokat...
2011. márc. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy ezeket a kódokat idegenek küldték nekünk szándékosan, egy dns-i kódot tartalmaz, és ha ezt meg tennénk akkor egy olyan valami jönne létre ami félelmetes tudással rendelkezne, és lehet nem is lehetne meg állítani...


Persze lehet nem igaz ezt is csak hallottam még régebben.

2011. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én csak annyit tudok hogy a mérőműszer ami ezt vette kilengett 7-8 felé pedig 2-3 on szokott lenni. nem tudják mi volt az. itt meglehet hallgatni http://www.youtube.com/watch?v=f143-ak3q_Q&feature=related


de van érdekesebb is mint a bloop amit a tengerekben vettek fel http://www.youtube.com/watch?v=oCw16_Yxid0

ez szerintem Cthulu horkolása XD


vagy itt van a hang amit akkor vettek fel amikor leástak a pokolig Szibériában xd 2 perctől kezdődnek a sikolyok

http://www.youtube.com/watch?v=8iPIXq_jGMQ


(ezek mind valós felvételek.)

2011. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Discoveryn mondták a szakértő tudósok hogy ez egy valódi idegen jel volt és hogy távoli főldönkívüli űrhajók beszélgetését fogták el és azóta semmi sem. Ez a szibériai dolog, szerintem hamis, olyan mint torz hangon nevetnének emberek. A Wow pedig, olyan mint a földönkívüliek i-doserje.
2011. márc. 28. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:
durva te jó ég :DDD
2011. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehetett a wow-val,de nem semmi !!
2011. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemsoká jön ki az új patch hozzá.
2011. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem bizonyítja hogy idegen kommunikációt fogtak, csak egy szokatlan adást.
2011. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem semmi én meghallgattam az egyik linket az egyik kommentelőtől. Szerintem lehet egy NEM FÖLDI HANG.
2011. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!