Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen legtávolabb eső zugból...

Milyen legtávolabb eső zugból látogatnak ide UFÓk?

Figyelt kérdés

Már sok mindent hallottam, hogy Plejád galaxis és Zéta Reticula, de melyik aza legtávolabb eső hely ahonnan azonosítottan járnak ide UFÓk?


Miért jönnek ide oly nagy távolból és miért pont ide ?

Ha olyan sok faj van az űrbe miért éppen ide jönnek?


2011. márc. 25. 08:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy jönnek?láttál még egyetis?
2011. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Még egyetlen AZONOSÍTOTT UFÓ-t sem látott senki! Csak feltételezések vannak.
2011. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én annak az UFO-kutató szubkultúrának vagyok a képviselője, akik cáfolják a Plejád galaxis és a Zéta Reticula létezését. A tér és időgörbületi elemzések mindent elsöprő bizonyítottsága alapján állíthatom, hogy a Földre a Worxon Ködgyűrűből, valamint a Xertallior Gammaívből érkeznek a legtávolabbi látogatók. Azért jönnek hozzánk olyan távolságból, hogy tanulmányozzák ezt a hozzájuk képest fejletlen és hosszú távon életképtelen fajt.
2011. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért jönnek ide?

Az ember miért akar más bolygóra menni? Az ember miért megy oda? Az ember ha más bolygóra megy miért hoz mintát onnan és miért tanulmányozza? Az ember ha el tudna menni messzi bolygókra és találna ott állatokat, miért hozna onnan minta alanyt felboncolni?


Miért kísérleteznek rajtunk az idegenek?

Az ember miért kísérletezik 300 éve az egereken? Az ember miért tanulmányozza az állatokat?


A válasz egyszerű. Csak magunkra kell nézni mi ugyan ezt csináljuk. Remélem tudtam segíteni. 25/L

2011. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Ha a legtávolabbi helyről idenéznek, ami több milliárd fényévre van, akkor azt látják, amilyen a föld több milliárd évvel ezelőtt volt. Valószínű közetdarabokat látnának csak egy kialakulóban lévő csillag körül.
2011. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
iskola
2011. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Valaki Renáta ***** válasza:

passz..

Nincs tudomásom ezekről a történetekről, hogy ki honnan jön és miért.


Minden bolygón másfajta fejlődés történik.

Megvilágosodottak szerint, a Föld az a hely ahol lelki síkon lehet fejlődni, vagyis a lelkek ezért inkarnálódnak ide, hogy szellemi szinten fejlődhessenek. Ez a fizikai szint utolsó állomása...

2011. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Most ez valami vicc vagy komoly a kérdés?
2011. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

404 válasza:


Találtam a Reptoidokkal egy új galaxist, amit el is neveztem 404 galaxisnak. Ez a legtávolabb eső hely ahonnan jönnek.

2011. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

"AZONOSÍTOTT UFÓ"

ember tudod mi az ufo rövidíítőse?

UNDEFINED-AZONOSÍTATLAN

FLYING-REPÜLŐ

OBJECT-TÁRGY

2011. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!