Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » FÖLDÖNKÍVÜLIEK TÁMADÁSA c....

FÖLDÖNKÍVÜLIEK TÁMADÁSA c. filmet túl nagy dobra verték?

Figyelt kérdés

Az előzetesében semmi olyasmit nem lehetett érezni, ami galaktikus vagy valós eseményekre alapozódott volna,, az egész film véleményem szerint semmit nem ér...


mivel a valóságnak semmi köze nincs hozzá...


Mit gondoltok , szerintetek is túl nagy dobra verték azt a fránya filmet?


2011. márc. 22. 20:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
"A Föld inváziója - Csata: Los Angeles c. filmet"***
2011. márc. 22. 20:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég szar volt. Egyszer meg lehetett nézni,de eléggé lefárasztott..
2011. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Zoltán kvatumfizikus válasza


Ne keress ezekben ufós magyarázatokat, ez pusztán hoolywoodi film, itt a pénz a lényeg, csak reklám, semmi köze a valódi ufókhoz.

2011. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Abszolút egy nagy nulla film. Az előzetesből ítélve sokkal jobbat vártam. Ebből a sztoriból 100-szor ennyit ki lehetett volna hozni. Olyan, mintha a látványvilág elvitt volna minden pénzt, és forgatókönyvíróra már nem maradt semmi.
2011. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
azt se értem mi az a nagy hirverés neki???nagyon nagyon kaka volt semmi másról nem szól csak a nagy hazafi amcsi katonákról,gondolom jót tesz a jenkiknek mielőtt lerohanják libiát.anno a Bombák földjénnek sem kellett volna megnyerni az oscart ha már itt tartunk.
2011. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jol lemaradtam... latszik nem nezek tv't
2011. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hiteles vagy nem, a lényeg hogy a film maga egy kalap szar. pedig imádom az ilyen filmeket...
2011. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is HATALMASAT csalódtam benne. Egyszerűen nem volt sztori.
2011. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem hittem volna hogy ilyen butaságról fog szólni, nekem sem tetszett , semmilyen idegent nem lehetett látni benne, ráadásul az egész egy katonai szemétről szólt... Nevetséges film,


Ez előzetese ért valamit a többi semmit, még hogy valóságos dolgok is lesznek benne :( hát csalódtam.

2011. márc. 23. 15:11
 10/12 potion ***** válasza:

Szerintem ti még a pokémont is komolyan vettétek...

de válaszolok a kérdésre:

MERT EZ EGY K*beb@szott film a csudamindenit he! Nehogy valósalapot keressetek benne! Tudjátok hogy nevezik ezt? Fantázia filmek. És te diator szerintem 0.5 emberen kívül senki se tudja a "valós" ""galaktikus?!"" híreket.

2011. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!