Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez most hogy van? Többi lent.

Ez most hogy van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na most mindenki fel akar emelkedni az ufok-hoz meg minden(hozzá teszem,hogy szerintem ez hülyeség...).Csak azt felejti el mindenki hogy az ufo azt jelenti,hogy Unidentified Flying Object(azonosítatlan repülő tárgy) tehát nem értem,hogy ennek most mi az értelme...

Vélemények?


2011. márc. 1. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi
2011. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj már de unom hogy beleköt mindenki... az első földönkívüli észlelések repülő csészealjak voltak, és miután megjelent az ezeknek az undentified flying object -eknek az utasainak/sofőrjeiknek az ábrázolása, azóta átjött a köznyelvbe az hogy akkor a földönkívülieket is ufo-knak hívjuk, ennyi.
2011. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez olyan dolog ,hogy az embereknek nagyon sok dolog "jó lenne" ,jó lenne ha okosak lennének ,jó lenne ha sok pénzt keresnének ,jó lenne a kigyúrtak lennének


de mit tesznek érte ,semmit.. egyenlőre még én sem rendelkezem azzal a hittel hogy olyan "képességeim" legyenek mint 404nek de egyre jobba közelítek hozzá:)

2011. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivan? Ennek a kérdésnek semmi értelme!
2011. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hölgyeim és uraim, mondjuk esküdtek Chewbakka az Endor bolgyón él, ahol viszont ewókok élnek, tehát egy 220 centis wuki miért akarna 50 centis ewókok közt élni??

Ennek nincs értelme... és hogy kapcsolódik ez ide..Sehogy..ennek nincs értelme

2011. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!