Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó röpült Békéscsaba felett?

M@x kérdése:

Ufó röpült Békéscsaba felett?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 28. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Később kiderült, hogy nem UFO volt:


[link]


Bár örülnék, ha az lett volna. Csabai vagyok. A nagyszüleim abban az utcában laknak, ahonnan készítették a felvételt.

2011. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én máshonnan láttam, nem is igaz, többen is lááték, töbekközött énis!! Nem hiszem hogy az volt, de ötletem sincs mi lehetett az!
2011. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vennék rá mérget
2011. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a videón egy szimpla repülőnek tűnik
2011. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem vennék rá mérget :)
2011. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Áh, nem :D
2011. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz :S

Miért nincs egy videófelvétel egy igaz földönkívüliről???

Valaki küldjön már el ide egy olyan felvételt, ami igaz, és idegen van rajta, mer komolyan mondom, hogy unom már ezt...

Hogy sosem látok már igazi idegent. Unom a Földet :)

2011. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Részlet innen: HUNGARZONE - MAGYARORSZÁGI UFO ESETEK


"Természetesen mi magunk is lesben álltunk és február 27-én este 18 óra 30 perckor egy 3ccd-s DV kamerával rögzítettük az ûrállomás - elõre jelzett - áthaladását az égbolton. Úgy véljük ezzel kellõképpen igazoltuk a feltételezést, amely szerint a Békéscsabai UFO-kötelék az ISS ûrállomás és a Discovery STS-133 együttesének látványos köteléke lehetett."

2011. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A két világító pontot én is láttam anyukámmal együtt, de nem párhuzamosan egymás mellett mozgott, hanem egymás mögött volt a két pont és úgy haladt.Tehát, mintha vmi hosszú repülő eleje és hátulja világítana.
2011. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!